Ai-DIUREBOL® prírodný výživový doplnok na odvodnenie

Ai-DIUREBOL® : absolútne prírodný výživový doplnok na odvodnenie

Pozrime sa na jeden z najobľúbenejších výživových doplnkov: Yamamoto® Nutrition Ai-DIUREBOL®!

Či už počas sezóny trénujete naplno, alebo sa nachádzate v menej intenzívnom období, vždy by ste sa mali snažiť prijímať vyváženú stravu s ideálnym pomerom medzi prijatými sacharidmi, bielkovinami, tukmi, atď. Niekedy však, bohužiaľ, ani pri správnom počte kalórií, a napriek všetkému odriekaniu, nie ste na konci sezóny spokojní s vzhľadom nášho tela, a preto sa následne podrobíte ešte tvrdšiemu cvičeniu a prísnejšej diéte. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli zhrnúť obrovské výhody výživového doplnku Ai-DIUREBOL®!

Ide o výhradne prírodný doplnok

na báze výťažkov z rastlín a s obsahom asparagínu, bromelaínu z ananásu a vitamínu B6. Rastlinné extrakty sú nevyhnutné, pretože prispievajú k odvodneniu organizmu, t.j. napomáhajú odstraňovať nahromadené telesné tekutiny. Vitamín B6 prispieva k zníženiu únavy.

Pred súťažným obdobím si treba uvedomiť, že potrebujete, aby vaše svalstvo a pokožka nadobudli pružný, svieži vzhľad (tak potrebný pri súťažiach!), čím by ste ešte zdôraznili svoju fyzickú kondíciu.

Týždeň pred tým, než sa postavíte na pódium, skúste začať užívať tento výživový doplnok . . . a pokožka sa vám naozaj viditeľne vyhladí a jej tón sa zjednotí, čím nadobudne takmer dokonalý vzhľad! Zlepšenie sa týka hlavne oblastí nôh a zadku, čo sú problémové partie u väčšiny žien, čo sa zadržiavania vody týka.

Kvôli tomu odporúčame Ai-DIUREBOL® všetkým ženám a dievčatám, ktoré hľadajú pomoc proti opúchaniu, alebo ak to trochu prehnali s kalorickejším jedlom . . . Ai-DIUREBOL® je to pravé pre Vás!

Autor: Asia Callegari, Zdroj: IAF Store
preloader