Ai-liporol blog Yamamoto Nutrition

Ai-LIPOROL®: prírodné extrakty nápomocné pri metabolizácii lipidov

Sviatky sú za nami a my sa môžeme konečne vrátiť do našej rutiny! Nikto z nás sa nevyhol nejakému tomu kalorickému jedlu alebo konzumácii v neskorých večerných hodinách, a preto bude návrat do bežného režimu vyžadovať viac odriekania si. Prezradíme Vám však naše tajomstvo: v prvej fáze sa vždy treba zameť viac na kvalitu prijímaných potravín než na ich množstvo!

PRVÁ FÁZA: OPÄTOVNÉ ZVYKANIE SI

Kalorické potraviny, konzumované počas sviatkov, nahraďte uhľohydrátmi s nízkym glykemickým indexom, do jedálnička opäť zaraďte zeleninu bohatú na vlákninu, ktorá zabezpečí efektívnejšie odvodnenie, a rýchlo zužitkovateľné, ľahko stráviteľné bielkoviny.

DRUHÁ FÁZA: MNOŽSTVO

Akonáhle upravíme kvalitu prijímaných potravín, môžeme sa začať sústrediť na ich množstvo a správne rozdelenie v priebehu dňa, čím sa vyhneme hladovaniu! Malé dávky toho správneho jedla zabránia prázdnemu žalúdku a napomôžu správnemu vyprázdňovaniu.

Čo sa stane s naším telom a mysľou, keď prejdeme z bohatého obeda či večere k skromnejšiemu pokrmu? Môže sa dostaviť pocit hladu, ktorý nás bude pripomínať, „ako dobre sme sa mali počas sviatkov!“

Z tohto dôvodu je dôležitým pomocníkom Ai-LIPOROL®, silný termogenický produkt novej generácie, vytvorený vďaka vedeckým štúdiám spoločnosti Yamamoto® Nutrition. Je to revolučný výživový doplnok s výnimočnými vlastnosťami: maximalizuje termogenézu a odstraňovanie nahromadených tukov bez akýchkoľvek škodlivých efektov.

Jeho cieľom je spaľovanie tukov bez zaťažovania nadobličiek alebo rušivých vplyvov na metabolickej úrovni. Zároveň tiež zvyšuje pocit nasýtenia vďaka obsiahnutej vláknine (Glukomanán) a účinným látkam, ktoré pôsobia na odstraňovanie nahromadeného tuku (guinejské korenie alebo rajské zrno, kapsaicín, t.j. alkaloid typický pre chilli, zelená káva, teobromín (kakao), t.j. látku obsiahnutú v horkej čokoláde alebo horkom pomaranči).

preloader