CHNOS-MIMETIC® - GDA: čo to je a k čomu slúži

CHNOS-MIMETIC® – GDA: čo to je a k čomu slúži

Nech si ako športovec zaumienite dosiahnutie akéhokoľvek cieľa, ktorý súvisí so zlepšením vašej telesnej stavby, je dôležité, aby ste pamätali na základné pravidlo, že inzulín zohráva dôležitú úlohu pri zachytávaní aminokyselín, syntéze bielkovín a skladovaní glykogénu v svalovej hmote a pečeni.

Ďalším úspechom spoločnosti Yamamoto Nutrition je dozaista CHNOS-MIMETIC®, náš hlavný GDA. V čom spočíva dôležitosť tohto produktu?

Jednoducho vo fakte, že nech už si zaumienite dosiahnuť akýkoľvek cieľ, ktorý súvisí so zlepšením vašej telesnej stavby, vedzte, že inzulín zohráva dôležitú úlohu pri zachytávaní aminokyselín, syntéze bielkovín a skladovaní glykogénu v svalovej hmote a pečeni. GDA napomáhajú premieňať to najlepšie z uhľohydrátov na svalový glykogén, a to na úkor tuku. Berberín pochádza z tradičného čínskeho liečiteľstva a je klinicky potvrdený jeho ohromný účinok, čo sa kontroly glykémie týka, rovnako však priaznivo vplýva aj na krvný obraz v súvislosti s cholesterolom. V našom organizme pôsobí na AMPK vzácny enzým, ktorý v tele predstavuje základnú látku zodpovednú za distribuovanie energie do svalových vlákien, spaľovanie tukov, pozitívne vplývanie na pocit hladu a zužitkovávanie glukózy. Prítomnosť pikolinátu chrómu, kyseliny alfa-lipoovej, ešte umocňuje účinok produktu CHNOS-MIMETIC®, t.j. výrazne podporuje schopnosť absorpcie živín (obzvlášť uhľohydrátov), ako aj prácu inzulínu pri tvorbe glykogénu.

Autor: Gabriele Trapani, Zdroj: Yamamoto
preloader