Yamamoto Nutrition Kasting 2018 - Vyhodnotenie

Vyhodnotenie – Yamamoto kasting

Predstavujeme vám víťazov kastingu „ Hľadáme talent teamu YAMAMOTO SLOVAKIA“

Mužskú kategóriu vyhral dvadsaťročný klasický kulturista Leo Levický. Ženskú kategóriu dvadsaťdvaročná budúca bikinifitnesska Natália Remiášová. Výber víťazky bol náročný a veľký potenciál sme videli aj v sedemnásťročnej Barbore Planej (CZ). Tejto mladej bikinifitnesske sme ponúkli trojmesačnú zmluvu s našou spoločnosťou Yamamoto Nutrition SK/CZ a našou trénerkou.

Yamamoto Nutrition Kasting 2018 - vitazkyYamamoto Nutrition Kasting 2018 - vitaz

Čo získali naši víťazi?

Ročnú zmluvu na Couching pod vedením trénerov Jull a Michala v hodnote 2400,- €, ďalej suplementáciu do prípravy od YAMAMOTO Nutrition v hodnote 1800,- € a v neposlednom rade súťažné plavky, prípadne potrebný sortiment od Mišky Sallut a jej dielne SALLUT Design. Ako bonus propagáciu, fotenia, natáčania videí a podobne.

Všetci účastníci získali: 20% zľavu na ročnú prípravu pod vedením našich trénerov, zľavu na nákup v našom e-shope yamamoto.sk, možnosť súťažiť za klub YAMAMOTO Slovakia, kde sú atléti monitorovaní našimi ambasádormi, ktorí kedykoľvek radi podporia nový talent, a ďalšie pozornosti.

Veľmi radi, by sme sa aj touto cestou poďakovali najmä vám, ktorí ste prijali naše pozvanie. Veríme, že sa budete ďalej rozvíjať ako športovci, ale aj ako osobnosti.

Yamamoto Nutrition Kasting 2018 - finale

Ďakujeme naším partnerom a hosťom za podporu príjemnej atmosféry:

EastLabs, AttiFotto, PMmedia.sk, MTE s.r.o., STAZU design, Sallut Design

Miška Sallut, Saskia Cakoci, Ondrej Kmošťák, Patrik Valach, sestry Linhartové, Zuzka Kardošová

Pre všetkých, ktorí buď neuspeli alebo sa nedostali do užšieho výberu tu je možnosť skúsiť to o pár mesiacov neskôr na kastingu v Čechách s našimi trénermi Dani a Zdenkom. Sledujte naše stránky.

preloader