Yamamoto Nutrition - nový sponzor IFBB

Yamamoto Nutrition – nový sponzor IFBB

Prestížna spoločnosť zaoberajúca sa vývojom doplnkov stravy pre vrcholových športovcov “Yamamoto Nutrition” so sídlom v Brescii (Taliansko) – sa v týchto dňoch stala novým sponzorom IFBB. Udialo sa tak po podpísaní vzájomnej dohody počas posledného “Rimini Wellness Expo”, ktorý sa konal od 1. do 4. júna 2017 v Taliansku.

Za posledné dva roky táto popredná značka výrazne vzrástla a to najmä vďaka vysokej kvalite výrobkov a jednoznačnej podpore zdravého životného štýlu fitness a kulturistiky. Dnes dosahuje nový míľnik vo svojom vývoji. Po podpísaní právoplatnej dohody o spolupráci sa stáva partnerom IFBB na nadchádzajúce 3 roky.

Ako spoločnosť zaoberajúca sa športovou výživou si značka Yamamoto Nutrition vydobyla veľkú prestíž, najmä po predstavení inovatívnych športových doplnkov a pevnom rozhodnutí zapojiť sa do konkurenčného elitného športového sveta. Okrem pevného vzťahu s talianskou organizáciou Bodybuilding and Fitness, sa spoločnosť Yamamoto Nutrition už stala aj hlavným sponzorom prestížneho “Giro d’Italia 2017“: jedného z najvýznamnejších cyklistických turnajov sveta.

Vitajte vo svete IFBB!

Obrázok: pán Marco Achille Gandolfi – hovorca Yamamoto a IFBB Pro – s predsedom IFBB Dr. Rafaelom Santonjom; Podpísanie dohody o partnerstve v Taliansku.

preloader