Kluby

Filozofia klubov YAMAMOTO Slovakia a YAMAMOTO Czech

Keď sa v roku 2016 spomenulo na Slovensku a v Českej republike YAMAMOTO, všetci si predstavili motorky alebo autá. Začalo sa na značke pracovať a v pomerne krátkom čase sa stala fenomén, ktorý pozná každý vášnivý fitness nadšenec. To, že produkty samé o sebe ponúkajú bezkonkurenčnú kvalitu na trhu netreba pripomínať. Kvalita produktov, pracovitosť a pokora promotérov, jednota jednotlivých členov. Túto myšlienku chceme ďalej rozvíjať a zjednotiť ambicióznych športovcov do klubov.

YAMAMOTO Slovakia
klub registrovaný v SAFKST

logo SAFKST

YAMAMOTO Czech
klub registrovaný v SKFČR

logo SKFCR

Tak ako sa pri slovách Yamamoto Nutrition a Research všetkým vybaví kvalita, resp. určitý nadštandard pre svojho spotrebiteľa, tak aj Yamamoto Slovakia a Yamamoto Czech ponúkajú to, čo žiadne iné kluby na Slovensku a v Českej republike. Nadštandard v príprave jednotlivých športovcov.

Atlét pre nás nie je len „člen“.

Tvoríme team, ktorý má srdce. Kde je srdce tam je sila. A kde je sila, tam sa dosahujú výsledky, ktoré sa zapíšu hlboko v každom z nás. Nejde len o medaile. Ide o samotnú cestu, ktorou športovec prechádza. Tam patria chvíľky, kedy sa tešíme z každého pokroku, nikto nie je menej a iný viac. No keď príde ťažšie obdobie tu nájdeš motiváciu, ako zabrať a nezastaviť. S podporou majiteľov klubu, jednotlivých coachov, ale aj samotných členov.

Kluby Yamamoto Slovakia a Yamamoto Czech, ako jedni z mála, ti ponúkajú naozajstnú „starostlivosť“. Cieľom je dosahovať výsledky, no cestou, ktorá ti zabezpečí dlhú športovú kariéru. Na prípravu sa zameriavame komplexne, nie len tréningy, ale aj pózing, plavky, farby, záver prípravy, dokonalá úprava na stage a v neposlednom rade aj propagácia. Všetko pod dozorom odborníkov so skúsenosťami. Chceme ísť príkladom. Vo výsledkoch, no aj v športovom správaní. Lebo aj napriek tomu, že ide o individuálny šport, vždy je v pozadí team ľudí, ktorí to s tebou prežívajú rovnako intenzívne ako ty sám.

preloader