O značke

Spoločnosť Yamamoto Nutrition bola založená v roku 2012 a stala sa lídrom vo svojom odvetví; dodáva výživové doplnky najvyššej kvality miliónom fitness nadšencov a športovcov po celom svete! Usiluje sa vyrábať cenovo dostupné, no pritom maximálne účinné produkty prvej kategórie a zároveň vynakladá znační úsilie na predvídanie stále sa meniacich potrieb zákazníkov. Spoločnosť spĺňa požiadavky dynamického trhu v rámci inovácie svojho produktového portfólia, efektívnosťou doplnkových surovín i neprekonateľnými službami.

Od začiatku je spokojnosť zákazníkov našou prioritou!

Sme hrdí na vernosť našich zákazníkov a s potešením môžeme konštatovať, že takmer každý, kto raz vyskúšal niektorý z našich produktov, sa stal našim oddanými klientom. Môžete si byť istí, že počnúc chvíľou, kedy sa náš produkt len pripravuje a koncipuje sa jeho zloženie i podoba, až do okamihu, kedy opustí naše výrobné zariadenie, mu venujeme to najlepšie z nás, takže je zaručené, že s našimi výrobkami Vaše telo prijíma len to najkvalitnejšie.

Zaviazali sme sa dodržiavať extrémne vysokú kvalitu našich produktov aj ich vynikajúcu chuťlahodnú vôňu. Tento záväzok je nadradený času, úsiliu i peniazom potrebným na dosiahnutie tohto cieľa.

Keď dostanete výrobok značky Yamamoto, viete presne, čo dostávate, a že je to nepochybne to najlepšie.


Spoločnosť Yamamoto Research vzniká v r. 2012 z túžby profesionálov v oblasti farmaceutiky a moderných technológií priniesť taliansku precíznosť aj do nutraceutického a fytoterapeutického odvetvia, čo podnecuje výskum a štúdiu najúčinnejších prírodných látok, ich následnému spracovaniu a popularizácii v podobe výživových doplnkov; to všetko za použitia rastlinných výťažkov, vitamínov, minerálov a ďalších overených surovín najvyššej možnej kvality.

Keď dostanete výrobok značky Yamamoto, viete presne, čo dostávate, a že je to nepochybne to najlepšie.

Telesná i duševná pohoda sa stáva čoraz dôležitejšou potrebou a naším poslaním je teda vedecké bádanie a vzdelávanie odborníkov i konečných spotrebiteľov, ako aj neustály technologický pokrok našich produktov, čím efektívne prispievame k prevencii chorôb a zlepšovaniu kvality života, a predovšetkým k informovanosti laického i náročnejšieho publika.

NUTRACEUTIKÁ

Pojem „nutraceutika“ sa zrodil spojením slov nutri (= výživa) a farmaceutický (= lekársky), čím dochádza k vzniku nového vedného odboru, ktorý skúma všetky zložky alebo účinné látky obsiahnuté v potravinách a ich pozitívny vplyv na zdravie, prevenciu voči chorobám a dokonca aj ich liečenie. Dôležitým faktorom sú tu skutočné, vedecky podložené dôkazy. Dobrá telesná i duševná kondícia dokáže predchádzať kardiovaskulárnym a degeneratívnym ochoreniam, podporuje črevnú mikroflóru a zažívacie funkcie, posilňuje imunitný systém, vplýva na zdravie a krásu pokožky, atď.

Portfólio spoločnosti Yamamoto Research sa neustále vyvíja na základe novozískaných dôkazov o účinnosti osvedčených prírodných surovín; všetky produkty podporujú vnútornú homeostázu (rovnováhu) organizmu, t.j. zdravie organizmu i mysle, a vonkajšiu krásu.

FYTOTERAPIA

Fytoterapia je užívanie blahodárnych rastlín na preventívne i liečebné účely; jednotlivé zložky týchto rastlín pôsobia pri regulácii hormónov, majú antimikrobiálne, adaptogénne, laxatívne, protizápalové aj antioxidačné vlastnosti. Ide o odnož medicíny, ktorá bola známa už starovekým kultúram a národom, a ktorá pretrvala podnes.

V súlade s oficiálnym vedeckým výskumom sa všetky produkty spoločnosti Yamamoto Research z oblasti fytoterapie certifikujú a je ich možné užívať ako v počiatočných fázach ochorení, tak aj v neskorších a chronických štádiách.

preloader