Acetyl L-CARNITINE

Acetylovaná forma L-Carnitinu

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000072
(1 recenzia zákazníka)

Acetyl L-karnitín (ALC) je jednou z najobľúbenejších foriem karnitínu. Počas cvičenia sa veľká časť L-karnitínu prevedie práve na ALC.

17,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Acetyl L-CARNITINE

Karnitín je telu prirodzená látka s pozitívnym vplyvom na organizmus. Premieňa tukové zásoby na energiu pre životne dôležité orgány, pozitívne pôsobí na kardiovaskulárny systém, zlepšuje činnosť pečene a znižuje tvorbu kyseliny mliečnej vo svaloch. Je to zlúčenina zodpovedná za transport mastných kyselín do jednotiek s dlhým reťazcom pri produkcii bunkovej energie: mitochondriami. Mäso a mliečne výrobky sú hlavnými potravinovými zdrojmi karnitínu. Väčšina z nich sa syntetizuje z esenciálneho lyzínu pomocou inej esenciálnej aminokyseliny: metionínu a troch vitamínov: vitamínu C, niacínu, vitamínu B6.

Acetyl L-Carnitine (ALC) je acetylovanou formou L-Carnitine, ktorá má trochu odlišné vlastnosti, a je jednou z najobľúbenejších foriem karnitínu. V priebehu cvičenia sa veľká časť L-Carnitine prevedie na ALC.

Balenie: 60 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 60

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 kapsulu denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 kapsula):

  • Acetyl L-Carnitine 1000 mg

Zloženie: Acetyl L-Carnitine HCl; kapsula: želatína; plnidlo: mikrokryštalická celulóza; činidlá proti spekaniu: stearát horečnatý, oxid kremičitý; farbivo: oxid titaničitý (kapsula).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Review (1)

5.0
1
0
0
0
0
  1. Tomáš Ďurech

    Kvalita

preloader