Advanced Omega

100% ultračistý rybí olej

Advanced Omega je doplnok výživy na báze koncentrovaného 100% ultra-čistého rybieho oleja bohatého na omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA.

24,99

O produkte

Yamamoto® Research Advanced Omega

Advanced Omega je výživový doplnok stravy na báze koncentrovaného rybieho oleja bohatého na omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA.

Yamamoto na výrobu používa 100% ultračistý rybí olej vo forme triglyceridov. Dodáva sa v rovnakej chemickej štruktúre a zložení ako olej nájdený prirodzene v rybách. V porovnaní s etylestermi, je olej vzácnejší a telo ho absorbuje oveľa ľahšie.

Certifikácia IFOS (International Fish Oil Standards), ktorú Yamamoto má, je na najvyššej úrovni synonymom absolútnej kvality.

Advanced Omega - Yamamoto Research

Balenie: 60 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 20

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 3 kapsuly denne, najlepšie počas hlavných jedál.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 kapsuly):

  • rybí olej 1350 mg (z toho Omega-3 1148 mg – EPA (kyselina eikosapentaénová) 716 mg – DHA (kyselina dokosahexaenová) 311 mg)

Zloženie: koncentrovaný rybí olej (EPA 53%, DHA 23%), kapsuly (želatína), zmäkčovadlo: glycerol, antioxidant: extrakt bohatý na tokoferol.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok môže obsahovať jednu zložku uvedenú v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: ryby a výrobky z rýb.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí do troch rokov. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader