Ai-DIUREBOL® 180 kapsúl

Silné prírodné diuretikum

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266002281

Ai-DIUREBOL® s obsahom účinných fytoaktívnych prvkov proti nadmernému zadržiavaniu vody v tele. Vďaka skutočne účinným 100% prírodným látkam, ktoré zvyšujú svalovú definíciu, vaskularizáciu a svalovú tvrdosť bez “škodlivých” zdravotných účinkov na svaly.

Balenie: 180 kapsúl
 • Ai-Diurebol 180 kapsúl - Yamamoto Nutrition
 • Ai-Diurebol 90 kapsúl - Yamamoto Nutrition

41,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Ai-DIUREBOL® 180 kapsúl

Ai-DIUREBOL® je výživový doplnok stravy s obsahom účinných fytoaktívnych prvkov proti nadmernému zadržiavaniu vody v tele, čo môže viesť všeobecne k únave alebo lokálnemu opuchu, najmä v dolných končatinách, brucha a spodnej časti chrbta.

Je to naozaj ťažké, keď všetko úsilie v diéte a tréningu sústredíte na konkrétnu súťaž, prípadne fotenie. Syntetické diuretiká spôsobujú nadmerné straty plnosti svalov alebo kŕče. Narúšajú rovnováhu elektrolytov s potenciálne nebezpečnými dôsledkami na zdravie.

Ai-DIUREBOL® môžu využívať nielen športovci ale aj rekreačne cvičiace ženy – výsledky sa ukazujú veľmi rýchlo a nemení telesnú rovnováhu elektrolytov. Vďaka skutočne účinným 100% prírodným látkam, ktoré zvyšujú svalovú definíciu, vaskularizáciu a svalovú tvrdosť bez “škodlivých” zdravotných účinkov na svaly.

Ai-DIUREBOL - Yamamoto Nutrition

Výhody:

 • zlepšenie drenážnej kapacity subkutánnych kvapalín
 • prináša zlepšenú mikrocirkuláciu
 • efektívnejšie vylučovanie toxínov
 • zaručuje ochranu a bežnú funkciu močového traktu vďaka synergickej prítomnosti 8 silných fytoderivačných prvkov vo vysokej koncentrácii

Balenie: 180 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 60

Odporúčané dávkovanie: Užívajte s vodou 3 kapsule denne, najlepšie po jedle.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 kapsuly):

 • extrakt z púpavy 500 mg
 • extrakt zo zeleného čaju 400 mg (z toho celkové polyfenoly 392 mg, z toho EGCG 160 mg)
 • extrakt z jastrabníka chlpánika 300 mg
 • bromelain 300 mg (aktivita enzýmu 750GDU)
 • extrakt z borovice 200 mg
 • L-asparagín 150 mg
 • extrakt zo zlatobyle obyčajnej 100 mg
 • extrakt z pupočníka ázijského 100 mg
 • Vitamín B6 10 mg (714% RI*)

*RI = referenčný príjem

Zloženie: extrakt z púpavy (Taraxacum officinale (L.) Weber ex FH Wigg., koreň), kapsula (želatína, farbivá: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis (L.) Kuntze suchý extrakt z listov v množstve 98% celkových polyfenolov a 40% EGCG), extrakt z jastrabníka chlpánika (Hieracium pilosella L. nadzemná časť), bromelaín 2500GDU/g (z Ananas comosus (L.) Merr., stonka), (obsahuje oxid siričitý a siričitany), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, extrakt z medvedice lekárskej (Arctostaphylos uva-ursi L. Spreng., listy), L-asparagín, extrakt zo zlatobyle obyčajnej (Solidago virgaurea L., nadzemná časť s kvetmi, extrakt z pupočníka ázijského (Centella asiatica (L.) Urb, nadzemná časť), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6)

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote, mimo zdrojov tepla a slnečného svetla. Po použití dôkladne zatvorte.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader