Ai-DREN® New Formula 120 kapsúl

Prírodné diuretikum

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266002908

Yamamoto® Nutrition Ai-DREN® New Formula je nepochybne jedným z najlepších produktov vo svojej triede. Vysoká dávka účinných látok, ktoré obsahuje, ho robí veľmi silným produktom. Je to komplexný vzorec na odvodnenie organizmu vhodný pre takmer všetkých, ako aj profesionálnych športovcov tak aj tých, ktorí chcú pomôcť pri odvodnení!

Balenie: 120 kapsúl
 • Yamamoto Nutrition Ai-DREN New Formula 120 kapsúl
 • Yamamoto Nutrition Ai-DREN New Formula 240 kapsúl

31,99

O produkte

Yamamoto Nutrition Ai-DREN® New Formula

Ai-DREN® je výživový doplnok s vysokým obsahom vlákniny a ďalšími funkčnými zložkami.

Produkt obsahuje rastlinné extrakty, ktoré prispievajú k detoxikačným funkciám tela (Dandelion, Wakame – morské riasy), odvodneniu (brusnica, čerešňa) a udržiavaniu funkcie močového traktu (Lespedeza).

Extrakt z Rebarbory podporuje pravidelné pohyby čriev a tráviace funkcie. Napokon jód prispieva k udržaniu normálnej funkcie pokožky.

Yamamoto® Nutrition Ai-DREN® New Formula je nepochybne jedným z najlepších produktov vo svojej triede. Vysoká dávka účinných látok, ktoré obsahuje, ho robí veľmi silným produktom. Je to komplexný vzorec vhodný pre takmer všetkých, ako aj profesionálnych športovcov tak aj tých, ktorí chcú pomôcť pri odvodnení!

Odporúča sa pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie, bez kompromisov!

Balenie: 120 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 10

Ostatné typy balenia v ponuke:

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 12 kapsúl raz denne s hlavným jedlom alebo počas dňa s vodou alebo iným nápojom podľa vášho výberu.

Nutričné informácie na 1 dávku (12 kapsúl):

 • Vláknina 1000 mg (z toho rozpustná 820 mg a nerozpustná 180 mg)
 • Rebarbora 1200 mg
 • Púpava 800 mg
 • Čerešňa 800 mg
 • Lespedeza capitata 500 mg
 • Brusnica 500 mg
 • Bearberry (Medvedica lekárska) 500 mg
 • Borievka 500 mg
 • Zelený čaj 250 mg (z toho 40% EGCG (epigalokatechín galát) 100mg)
 • Wakame (morské riasy) 80 mg (z toho fukoxantín 8 mg)
 • Jód 225 mcg (150%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: stabilizátor: mikrokryštalická celulóza, vláknina z jabĺk (Malus domestica Borkh., ovocie), kapsula (želatína, farbivá: oxid titaničitý, indigotín), extrakt z rebarbory (Rheum palmatum L. – koreň), extrakt z púpavy (Taraxacum officinale (L.) Weber ex FHWigg. – koreň), extrakt z čerešní (Prunus cerasus L.), extrakt z Lespedeza capitata Michx., extrakt z brusníc (Vaccinium macrocarpon Aiton – ovocie), výťažok z  bearberry (Medvedica lekárska) (Arctostaphylos uva-ursi L. Spreng.- listy), extrakt z borievok (Juniperus communis L.), extrakt zeleného čaju titr. 98% polyfenolov – 40% EGCG (listy Camelliasinensis (L) Kuntze), činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, Wakame- extrakt z morských rias (Undaria pinnatifida (Harvey) Suringar – stielka) titr. 10% fukoxantín, jodid draselný.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah malých detí. Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Nepoužívajte v prípade renálnej dysfunkcie. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader