Ai-LIPOROL® 90 kapsúl

Regulátor hmotnosti

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266002229

Ai-LIPOROL na báze glukomananu, vlákniny rozpustnej vo vode, ktorá sa v žalúdku absorpciou vody zväčšuje. Prispieva k okamžitému zvýšeniu pocitu sýtosti, zmierňuje zápchu a znižuje hladinu cukru v krvi, a v neposlednom rade tiež znižuje hladinu cholesterolu a telesnú hmotnosť.

Balenie: 90 kapsúl
  • Ai-Liporol 180 kapsúl - Yamamoto Nutrition
  • Ai-Liporol 90 kapsúl - Yamamoto Nutrition

35,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Ai-LIPOROL® 90 kapsúl

Ai-LIPOROL je výživový doplnok stravy založený na báze glukomananu, t.j. vlákniny rozpustnej vo vode, ktorá sa extrahuje z rastliny konjac. Výskum preukázal, že jeho užívanie prispieva k zvýšeniu pocitu sýtosti, zmierňuje zápchu a znižuje hladinu cukru v krvi, a v neposlednom rade tiež znižuje hladinu cholesterolu a telesnú hmotnosť. Po zmiešaní s vodou nadobúda glukomanan formu gélu a je schopný znásobiť svoj objem až na 17-násobok pôvodnej veľkosti.

Vláknina sa v žalúdku prostredníctvom absorpcie vody zväčšuje a zaberaním miesta dochádza k okamžitému pocitu sýtosti. Glukomanán tiež podporuje diéty zamerané na chudnutie, pretože v žalúdku a črevách absorbuje tuk. Tým uľahčuje jeho vylučovanie a nie ukladanie.

Obsahuje aj výťažok z guinejského korenia a aframon, tzv. rajské zrnká, čo je typická africká rastlina, ktorá preukázateľne transformuje biele tukové tkanivo (oveľa ťažšie na spálenie) na hnedé (ktoré sa ľahšie rozptyľuje teplom). Následne nedochádza k výkyvom hladiny cukru v krvi a zvyšuje sa miera spaľovania viscerálneho tuku. Kapsaicín, t.j. alkaloid prítomný v štipľavej paprike, stimuluje termogenézu hnedého tuku.

Zelená káva umožňuje nižšiu asimiláciu intestinálnych sacharidov, lepšie využíva zásoby tukov, pretože zabraňuje spotrebe pečeňovej glukózy. Výťažky zo zeleného čaju stimulujú metabolizmu, rovnako ako kakao, ktoré na rozdiel od kofeínu nevytvára závislosť, a nemá nežiaduce vedľajšie účinky, ako sú napr. príliš nízka či vysoká tepová frekvencia.

Balenie: 90 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte s vodou 3 kapsule denne, najlepšie pred jedlom.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 kapsuly):

  • glukomanan 1500 mg
  • kakaový extrakt 250 mg (z toho theobromín 15 mg)
  • extrakt zo zeleného čaju 204 mg (z toho celkové polyfenoly 200 mg, EGCG 81,6 mg)
  • extrakt zo zelenej kávy 200 mg (z toho celkové kyseliny chlorogénne 60 mg, 5-kafelilchinová kyselina 20 mg, kofeín 4 mg)
  • aframon (rajské zrno) 160 mg
  • extrakt z chilli 160 mg (z toho kapsaicín 4 mg)
  • extrakt z horkého pomaranča 150 mg (z toho synefrín 15 mg)
  • kofeín 100 mg

Zloženie: glukomanan (Amorphophalluskonjac K. Koch prášok z koreňa), kapsula (želatína, farbivá: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, karmoizín *), kakaový extrakt (suchý extrakt zo semien Theobroma cacao L., 6% teobromínu), extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis (L.) Kuntze suchý extrakt z listov v množstve 98% celkových polyfenolov a 40% EGCG), extrakt zo zelenej kávy (Coffeacanephora Pierre ex Froehner, sušený výťažok zo semien 45% celkových kyselín chlorogénnych, 10% kyseliny 5-kafeoylchinovej a 2% kofeínu), aframon (rajské zrno) (Aframomummelegueta K. Schum, prášok semien), extrakt z chilli (výťažok zo sušeného ovocia Capsicum annum L., 2,5% kapsaicín), extrakt z horkého pomaranča (Citrus aurantium L ssp., amara Engl., suchý extrakt z nezrelého ovocia, z toho 10% synefrín), bezvodý kofeín, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

Upozornenie proti uduseniu: Pre ľudí s ťažkosťami pri prehĺtaní alebo pri požití s nedostatočným množstvom tekutín, by mohlo dôjsť k uduseniu. Užite s dostatočným množstvom vody, aby sa glukomanan dostal do žalúdka!

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nepresahujte denný príjem 400mg kofeínu zo všetkých zdrojov. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader