Ai-LIPOROL® 90

Ai-LIPOROL je výživový doplnok stravy založený na báze glukomananu, t.j. vlákniny rozpustnej vo vode, ktorá sa v žalúdku absorpciou vody zväčšuje. Výskum preukázal, že jeho užívanie prispieva k okamžitému zvýšeniu pocitu sýtosti, zmierňuje zápchu a znižuje hladinu cukru v krvi, a v neposlednom rade tiež znižuje hladinu cholesterolu a telesnú hmotnosť.

34,99

Na sklade

O produkte

Yamamoto® Nutrition Ai-LIPOROL® 90 kapsúl

Ai-LIPOROL je výživový doplnok stravy založený na báze glukomananu, t.j. vlákniny rozpustnej vo vode, ktorá sa extrahuje z rastliny konjac. Výskum preukázal, že jeho užívanie prispieva k zvýšeniu pocitu sýtosti, zmierňuje zápchu a znižuje hladinu cukru v krvi, a v neposlednom rade tiež znižuje hladinu cholesterolu a telesnú hmotnosť. Po zmiešaní s vodou nadobúda glukomanan formu gélu a je schopný znásobiť svoj objem až na 17-násobok pôvodnej veľkosti.

Vláknina sa v žalúdku prostredníctvom absorpcie vody zväčšuje a zaberaním miesta dochádza k okamžitému pocitu sýtosti. Glukomanán tiež podporuje diéty zamerané na chudnutie, pretože v žalúdku a črevách absorbuje tuk. Tým uľahčuje jeho vylučovanie a nie ukladanie.

Obsahuje aj výťažok z guinejského korenia a aframon, tzv. rajské zrnká, čo je typická africká rastlina, ktorá preukázateľne transformuje biele tukové tkanivo (oveľa ťažšie na spálenie) na hnedé (ktoré sa ľahšie rozptyľuje teplom). Následne nedochádza k výkyvom hladiny cukru v krvi a zvyšuje sa miera spaľovania viscerálneho tuku. Kapsaicín, t.j. alkaloid prítomný v štipľavej paprike, stimuluje termogenézu hnedého tuku.

Zelená káva umožňuje nižšiu asimiláciu intestinálnych sacharidov, lepšie využíva zásoby tukov, pretože zabraňuje spotrebe pečeňovej glukózy. Výťažky zo zeleného čaju stimulujú metabolizmu, rovnako ako kakao, ktoré na rozdiel od kofeínu nevytvára závislosť, a nemá nežiaduce vedľajšie účinky, ako sú napr. príliš nízka či vysoká tepová frekvencia.

Balenie: 90 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte s vodou 3 kapsule denne, najlepšie pred jedlom.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 kapsuly): glukomanan 1500mg, kakaový extrakt 250mg (z toho theobromín 15mg), extrakt zo zeleného čaju 204mg (z toho celkové polyfenoly 200mg, EGCG 81,6mg, extrakt zo zelenej kávy 200mg (z toho celkové kyseliny chlorogénne 60mg, 5-kafelilchinová kyselina 20mg, kofeín 4mg), aframon (rajské zrno) 160mg, extrakt z chilli 160mg (z toho kapsaicín 4mg), extrakt z horkého pomaranča 150mg (z toho synefrín 15mg), kofeín 100mg.

Zloženie: glukomanan (Amorphophalluskonjac K. Koch prášok z koreňa), kapsula (želatína, farbivá: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, karmoizín *), kakaový extrakt (suchý extrakt zo semien Theobroma cacao L., 6% teobromínu), extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis (L.) Kuntze suchý extrakt z listov v množstve 98% celkových polyfenolov a 40% EGCG), extrakt zo zelenej kávy (Coffeacanephora Pierre ex Froehner, sušený výťažok zo semien 45% celkových kyselín chlorogénnych, 10% kyseliny 5-kafeoylchinovej a 2% kofeínu), aframon (rajské zrno) (Aframomummelegueta K. Schum, prášok semien), extrakt z chilli (výťažok zo sušeného ovocia Capsicum annum L., 2,5% kapsaicín), extrakt z horkého pomaranča (Citrus aurantium L ssp., amara Engl., suchý extrakt z nezrelého ovocia, z toho 10% synefrín), bezvodý kofeín, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

Upozornenie proti uduseniu: Pre ľudí s ťažkosťami pri prehĺtaní alebo pri požití s nedostatočným množstvom tekutín, by mohlo dôjsť k uduseniu. Užite s dostatočným množstvom vody, aby sa glukomanan dostal do žalúdka!

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nepresahujte denný príjem 400mg kofeínu zo všetkých zdrojov. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.