AKG TABS

L-Arginín Alfa Ketoglutarát

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000218

AKG TABS na báze arginín alfa-ketoglutarátu dokáže zvýšiť prekrvenie svalov a následný transport živín, zlepšuje regeneráciu a podporuje rast svalov.

14,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition AKG TABS

AKG TABS je výživový doplnok stravy na báze arginín alfa-ketoglutarátu.

Arginín alfa-ketoglutarát je arginínová aminokyselina spojená s alfa-ketoglutarátom, kľúčovým sprostredkovateľom v Krebsovom cykle a metabolizmom aminokyselín.

Alfa-ketoglutarát je jedným z najdôležitejších transportérov dusíka v metabolických procesoch. Arginín, ako prekurzor oxidu dusnatého (NO), je medzi športovcami stále viac populárny. Zlepšuje prekrvenie a transport živín do svalov, zlepšuje regeneráciu a podporuje rast svalov.

Balenie: 90 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 3 tablety denne s vodou 20-30 minút pred telesnou aktivitou alebo počas dňa, alebo večer pred spaním na prázdny žalúdok.

Nutričné informácie na 3 tablety:

  • L-arginín alfa-ketoglutarát 3000 mg

Zloženie: L-arginín alfa-ketoglutarát, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza; činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader