Alkamox® 30 tabliet

Prekyslený žalúdok

Alkamox® je doplnok s obsahom draslíka a horčíka v citrátovej forme. Prispieva k normálnej funkcii svalov a znižuje únavu. Kompenzuje diétu s vysokým príjmom bielkovín.

Balenie: 30 tabliet
  • Yamamoto Research Alkamox 800mg - prášok
  • Alkamox® 30 tabliet - Yamamoto Nutrition

9,99

O produkte

Yamamoto® Research Alkamox®

Alkamox je výživový doplnok stravy s obsahom draslíka a horčíka v citrátovej forme.

Draslík a horčík prispievajú k normálnej funkcii svalov, a naviac horčík podporuje rovnováhu elektrolytov a znižuje únavu.

Alkamox je mimoriadne užitočný aj pre ľudí, ktorí vykonávajú intenzívne športové aktivity, pretože dodáva nielen dostatočné množstvo ľahko stráviteľného draslíka a horčíka, ale poskytuje ich v alkalickej forme prostredníctvom citrátu.

Alkalická povaha Alkamox kompenzuje diétu s vysokým príjmom živočíšnych bielkovín, ktoré spôsobujú nadmerné kyslosť v tele (prekyslený žalúdok).

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 15

Odporúčané dávkovanie: Užite 2 tablety jedenkrát denne s pohárom vody.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 tablety):

  • Draslík 550 mg (28%)
  • Horčík 100 mg (27%)
  • Vitamín B6 9,5 mg (679%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: citráty draselné, citrát horečnatý, plnidlá: hydroxy-propyl-metylcelulóza, mikrokryštalická celulóza; činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; pyridoxín HCl (vitamín B6)

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader