Alkamox® 800mg – prášok

Draslík a horčík

Alkamox® je doplnok s obsahom draslíka a horčíka v citrátovej forme. Prispieva k normálnej funkcii svalov a znižuje únavu. Kompenzuje diétu s vysokým príjmom bielkovín.

Balenie: 30 vrecúšok po 3,5g
  • Yamamoto Research Alkamox 800mg - prášok
  • Alkamox® 30 tabliet - Yamamoto Nutrition

21,99

O produkte

Yamamoto® Research Alkamox®

Alkamox je výživový doplnok stravy s obsahom draslíka a horčíka v citrátovej forme.

Draslík a horčík prispievajú k normálnej funkcii svalov, a naviac horčík podporuje rovnováhu elektrolytov a znižuje únavu.

Alkamox je mimoriadne užitočný aj pre ľudí, ktorí vykonávajú intenzívne športové aktivity, pretože dodáva nielen dostatočné množstvo ľahko stráviteľného draslíka a horčíka, ale poskytuje ich v alkalickej forme prostredníctvom citrátu.

Alkalická povaha Alkamox kompenzuje diétu s vysokým príjmom živočíšnych bielkovín, ktoré spôsobujú nadmerné kyslosť v tele (prekyslený žalúdok).

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1 vrecko (3,5g) do 100 ml vody a opatrne premiešajte. Užívajte jedenkrát denne.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 vrecko – 3,5g):

  • Draslík 600mg (30%*)
  • Horčík 200mg (53%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: citrát draselný, citrát horečnatý, kyselina: kyselina citrónová, zahusťovadlo: izomalt, aróma, činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý, sladidlo: sukralóza, farbivo: karotény.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader