AlphaTECH POWDER

Hydrolyzovaný lososový proteín ProGo®

Nový jedinečný produkt vyrobený z čerstvých morských zdrojov bielkovín (atlantického lososa) vo forme prášku s citrónovou príchuťou.

AlphaTECH POWDER® je revolučný doplnok so surovinou ProGo®, ktorá sa stala „super potravinou“. Svetová špička s najrýchlejším vstrebávaním a najvyššou mierou bio dostupnosti. Má výnimočnú nutričnú hodnotu a vyvážené zloženie aminokyselín, ktoré je tiež charakteristické pre ľudské tkanivá.

Forma: Prášok
  • AlphaTECH - Yamamoto Nutrition
  • AlphaTECH POWDER - Yamamoto Nutrition

38,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition AlphaTECH POWDER

Úžasná novinka AlphaTECH POWDER®, vyrobený z hydrolyzovaného lososového proteínu v 100% kvalite ProGo®.

Surovina ProGo® bola prvýkrát koncipovaná počas kozmonautického výskumu, aby astronautom poskytla živiny s absolútnou stráviteľnosťou a absorpciou (v priestore bez gravitácie sa ľudské telo dostáva do stavu nadmerného katabolizmu).

Jedinečné vlastnosti

Hydrolyzovaný lososový proteín má jedinečné vlastnosti. Výskum ukázal, že má najvyššiu retenčnú kapacitu dusíka v porovnaní s akoukoľvek inou proteínovou formou. Má dokonca aj vysokú biologickú hodnotu. Tento výskum jasne ukazuje, ako sa hydrolyzovaný proteín, reprezentovaný mimoriadnou surovinou ProGo® obsiahnutou v AlphaTECH POWDER®, vyznačuje vysokým výskytom peptidov s veľmi nízkou molekulovou hmotnosťou (50% <1 000 Da). Tieto peptidy sú úplne hypoalergénne a kompatibilné s ľudským organizmom. Je tiež ukázané, ako hydrolyzovaný lososový proteín neuveriteľne prekročil, pokiaľ ide o retenciu dusíka, izolované mliečne bielkoviny o 79% a hydrolyzovanú srvátku o 20%!

Čím lepšia je kvalita biologickej hodnoty a zadržiavania dusíka v proteínovom zdroji, tým väčšia je odpoveď na syntézu proteínov. AlphaTECH POWDER® je revolučný doplnok so surovinou ProGo®, ktorá sa stala „super potravinou“ vytvorenou pre sovietskych astronautov a teraz je hlavným bielkovinovým doplnkom pre športovcov. Má výnimočné vlastnosti, pokiaľ ide o rýchlosť absorpcie, ale predovšetkým ide o zmes biologicky dostupných peptidov, so skutočnou a úplnou podporou na prevenciu a obmedzenie svalového katabolizmu pred, počas, ale aj po cvičení alebo športovom výkone.

Je to nový jedinečný produkt vyrobený z čerstvých morských zdrojov bielkovín (atlantického lososa) v modernom potravinársko-výrobnom zariadení. Enzymatický výrobný proces napodobňuje tráviacu sústavu organického života, čím sa získa jedinečný produkt skladajúci sa z výhradne prírodných aminokyselín, krátkych peptidov a stopových prvkov.

AlphaTECH POWDER má výnimočnú nutričnú hodnotu a obsahuje všetky zložky potrebné pre syntézu proteínov a podporu vitálnych metabolických funkcií. Výrobok má vyvážené zloženie aminokyselín, ktoré je tiež charakteristické pre ľudské tkanivá. Momentálne je to svetová špička s najrýchlejším vstrebávaním a najvyššou mierou bio dostupnosti.

Balenie: 500g, Počet dávok v jednom balení: 16

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 2 odmerky (30 g) do 300-400 ml vody a užívajte jedenkrát denne.

Aminokyselinový profil na 100 g proteínu (ProGo®): Alanín 8,3g, Arginín 7,2g, Kyselina asparágová 9,1g, Cysteín 0,4g, Kyselina glutámová 13,7g, Glycín 15,6g, Histidín + Glutamín 2,1g, Izoleucín 2,9g, Leucín 5,6g, Lyzín 6,8g, Metionín 2,5g, Fenylalanín 3,4g, Prolín 7,3g, Serín + Asparagín 4,9g, Treonín + Citrulín 3g, Tryptofán 0,5g, Tyrozín 2g, Valín 3,8g

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa pre tehotné ženy a deti, neužívajte produkt počas dlhšej doby bez súhlasu lekára. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Nutričné informácie

Citrón na 100g 2 odmerky (30g)
Energia 1795 kJ / 424 kcal 538 kJ / 127 kcal
Tuky < 0,5g < 0,5g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2g 0,1g
Sacharidy 6,9g 2,1g
z toho cukry 0,8g 0,3g
Bielkoviny 90g 27g
Soľ 2,5g 0,76
Ingrediencie: hydrolyzovaný lososový proteín (ProGo®), arómy, sladidlá: sukralóza

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader