AlphaTECH RECHARGE

Hydrolyzovaný lososový proteín ProGo® a Karbolyn®

Nový jedinečný produkt vyrobený z čerstvých morských zdrojov bielkovín (atlantického lososa) vo forme prášku s citrónovou príchuťou.

AlphaTECH RECHARGE je revolučný doplnok so surovinou ProGo®, ktorá sa stala „super potravinou“ a „homopolysacharidom” Karbolyn®. Svetová špička s najrýchlejším vstrebávaním a najvyššou mierou bio dostupnosti. Má výnimočnú nutričnú hodnotu a vyvážené zloženie aminokyselín, ktoré je tiež charakteristické pre ľudské tkanivá.

42,90

O produkte

Yamamoto® Nutrition AlphaTECH RECHARGE

Ďalšia úžasná novinka AlphaTECH RECHARGE®, vyrobený z hydrolyzovaného lososového proteínu v 100% kvalite ProGo® a „homopolysacharidu” Karbolyn®.

Surovina ProGo® bola prvýkrát koncipovaná počas kozmonautického výskumu, aby astronautom poskytla živiny s absolútnou stráviteľnosťou a absorpciou (v priestore bez gravitácie sa ľudské telo dostáva do stavu nadmerného katabolizmu).

Hydrolyzovaný lososový proteín má jedinečné vlastnosti. Výskum ukázal, že má najvyššiu retenčnú kapacitu dusíka v porovnaní s akoukoľvek inou proteínovou formou. Má dokonca aj vysokú biologickú hodnotu. Tento výskum jasne ukazuje, ako sa hydrolyzovaný proteín, reprezentovaný mimoriadnou surovinou ProGo® obsiahnutou v AlphaTECH RECHARGE®, vyznačuje vysokým výskytom peptidov s veľmi nízkou molekulovou hmotnosťou (50% <1 000 Da). Tieto peptidy sú úplne hypoalergénne a kompatibilné s ľudským organizmom. Je tiež ukázané, ako hydrolyzovaný lososový proteín neuveriteľne prekročil, pokiaľ ide o retenciu dusíka, izolované mliečne bielkoviny o 79% a hydrolyzovanú srvátku o 20%!

Čím lepšia je kvalita biologickej hodnoty a zadržiavania dusíka v proteínovom zdroji, tým väčšia je odpoveď na syntézu proteínov. AlphaTECH RECHARGE® je revolučný doplnok so surovinou ProGo®, ktorá sa stala „super potravinou“ vytvorenou pre sovietskych astronautov a teraz je hlavným bielkovinovým doplnkom pre športovcov. Má výnimočné vlastnosti, pokiaľ ide o rýchlosť absorpcie, ale predovšetkým ide o zmes biologicky dostupných peptidov, so skutočnou a úplnou podporou na prevenciu a obmedzenie svalového katabolizmu pred, počas, ale aj po cvičení alebo športovom výkone.

Pred, po a najmä počas tréningu

AlphaTECH RECHARGE je nový cielený doplnok určený pred, po a najmä počas tréningu vďaka ľahko stráviteľným prísadám s vysokou biologickou dostupnosťou. Produkt obsahuje ProGo®, ktorý takmer okamžite uvoľňuje kľúčové voľné peptidy a aminokyseliny do krvného obehu. Tento proteín získaný hydrolýzou bielkovín lososa sa veľmi rýchlo trávi a absorbuje, ale jeho hlavným charakteristickým znakom je jeho „sila“ zadržiavať dusík.

Formula AlphaTECH RECHARGE je pre športovcov ešte všestrannejším a výkonnejším nástrojom, pretože obsahuje Karbolyn®, „homopolysacharid“ je ďalším sacharidom novej generácie s vysokou molekulovou hmotnosťou. Vďaka svojej osmolarite sa môže rýchlo vstrebávať do krvného riečišťa, akoby to bol jednoduchý cukor, ale bez následného zvýšenia hladiny cukru v krvi. Karbolyn® sa vstrebáva ešte rýchlejšie ako dextróza – v skutočnosti o 18,21% rýchlejšie – ale tiež poskytuje konštantný prísun energie typický pre komplexné sacharidy. Karbolyn® je odvodený z rôznych surovín (zemiaky, kukurica a ryža), ktoré prešli patentovanou metódou spracovania nazývanou „Enzymatický proces“. Tento enzymatický proces dáva produktu optimálnu molekulovú hmotnosť a rozpustnosť.

Balenie: 500g, Počet dávok v jednom balení: 10

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 3 odmerky (50 g) do 300-400 ml vody a užívajte jedenkrát denne, počas prvých 4 hodín ale nie neskôr ako 6 hodín po intenzívnom a dlhotrvajúcom cvičení. Môže užívať aj pred alebo počas fyzickej aktivity.

Aminokyselinový profil na 100 g proteínu (ProGo®): Alanín 8,3g, Arginín 7,2g, Kyselina asparágová 9,1g, Cysteín 0,4g, Kyselina glutámová 13,7g, Glycín 15,6g, Histidín + Glutamín 2,1g, Izoleucín 2,9g, Leucín 5,6g, Lyzín 6,8g, Metionín 2,5g, Fenylalanín 3,4g, Prolín 7,3g, Serín + Asparagín 4,9g, Treonín + Citrulín 3g, Tryptofán 0,5g, Tyrozín 2g, Valín 3,8g

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa pre tehotné ženy a deti, neužívajte produkt počas dlhšej doby bez súhlasu lekára. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Nutričné informácie

Citrón na 100g 3 odmerky (50g)
Energia 1728 kJ / 411 kcal 864 kJ / 205 kcal
Tuky < 0,5g < 0,5g
z toho nasýtené mastné kyseliny < 0,5g < 0,5g
Sacharidy 53g 26g
z toho cukry 0,6g 0,3g
Bielkoviny 45g 22g
Soľ 1,3g 0,6
Ingrediencie: hydrolyzovaný lososový proteín (ProGo®), ryža, zemiaky a kukuričné ​​škroby (Karbolyn®); arómy, sladidlá: sukralóza

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader