AlphaTECH – proteín z lososa

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266001369

Je to nový jedinečný produkt vyrobený z čerstvých morských zdrojov bielkovín (lososa) v modernom potravinársko-výrobnom zariadení vo forme ľahko stráviteľných kapsúl.

AlphaTECH má výnimočnú nutričnú hodnotu a obsahuje všetky komponenty potrebné pre syntézu proteínov a podporu vitálnych metabolických funkcií. Výrobok má vyvážené zloženie aminokyselín, ktoré je tiež charakteristické pre ľudské tkanivá.

Svetová špička v dokonalom načasovaní výživy s najrýchlejším vstrebávaním a najvyššou mierou bio dostupnosti.

44,99

Dočasne nedostupné

O produkte

Yamamoto® Nutrition AlphaTECH

AlphaTECH je výživový doplnok stravy vyrobený z hydrolyzovaného proteínu lososa v 100% kvalite Amizate®. Vhodný je pre dospelých športovcov, ktorí cvičia s vysokou intenzitou.

Je to nový jedinečný produkt vyrobený z čerstvých morských zdrojov bielkovín (lososa) v modernom potravinársko-výrobnom zariadení.

Enzymatický výrobný proces napodobňuje tráviacu sústavu organického života, čím sa získa jedinečný produkt skladajúci sa z výhradne prírodných aminokyselín, krátkych peptidov a stopových prvkov.

AlphaTECH má výnimočnú nutričnú hodnotu a obsahuje všetky komponenty potrebné pre syntézu proteínov a podporu vitálnych metabolických funkcií. Výrobok má vyvážené zloženie aminokyselín, ktoré je tiež charakteristické pre ľudské tkanivá. Obsah aminokyselín v AlphaTECH je približne 75%. Tieto aminokyseliny sú prítomné vo voľnej forme (60% alebo viac), a vo forme krátkych peptidov (molekulovú veľkosť majú menšiu ako 560 Daltonov).

Výsledkom je zdravý a vyvážený zdroj výživy, ktorý je kompaktný a bezpečný, prispieva k rýchlej a úplnej asimilácii (vysoká biologická dostupnosť), a poskytuje podporu pre všetky životne dôležité funkcie v tele: Svetová špička v dokonalom načasovaní výživy s najrýchlejším vstrebávaním a najvyššou mierou bio dostupnosti.

AlphaTECH obsahuje len tie najlepšie suroviny

AlphaTECH obsahuje celý rad aminokyselín (z ktorých všetky sú výhradne obsiahnuté v ich prirodzenej L-forme): alanín, arginín, kyselina asparágová, asparagín, cystín, cysteín, fenylalanín, kyselina glutámová, glutamín, glycín, histidín, hydroxyprolín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, prolín, serín, treonín, tyroxín, tryptofán, tyrozín, taurín, a valín. Okrem toho obsahuje aj malé množstvo hydroxylysin, β-alanínu a ornitín. Súčasťou je aj pôsobivá škála vitamínov, minerálov a stopových prvkov, ktoré podporujú a udržiavajú životné funkcie tela.

Mikroživiny v AlphaTECH zahŕňajú železo, zinok, jód, vápnik, chlorid, horčík, dusík, fosfor, draslík, selén, vitamín B1 tiamín, vitamín B2 riboflavín, vitamín B3 niacín, vitamín B6 pyridoxín, vitamín B9 kyselinu listovú, vitamín B12 kobalamín, vitamín C – alternatívne známy ako stopový prvkov. Obsahuje tiež malé množstvo nasýtených a nenasýtených mastných kyselín.

Balenie: 300 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 300

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu denne s dostatočným množstvom vody.

Nutričné informácie na 1 kapsulu: Proteín (Amizate®) 3000mg

Zloženie: losos – proteínový hydrolyzát (Amizate®), aróma, želatína (kapsule)

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje dve zo zložiek uvedených v prílohe II nariadenia. (EÚ) 1169/2011: vajcia a výrobky z vajec, obilniny obsahujúce lepok (ovos).

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa pre tehotné ženy a deti, neužívajte produkt počas dlhšej doby bez súhlasu lekára. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.