AminoBol®

Excelentné fermentované aminokyseliny

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000690
(1 recenzia zákazníka)

AminoBol® je mnohými považovaný za najlepší produkt BCAA na dnešnom trhu – a právom! Okrem BCAA (KyowaQuality®), ktoré sú dôležitou skupinou esenciálnych aminokyselín je obohatený o dipeptid L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®), vitamín B1, vitamín B6, draslík a alkalizujúce minerály, ako je citrát sodný a citrát draselný.

52,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition AminoBol®

AminoBol® je sofistikovaná, BCAA formula so starostlivo vybraných aktívnych zložiek. Zmes poskytuje špičkové suroviny, jedinečné vo svojom odbore a s osvedčenou kvalitou.

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA KyowaQuality®) sú dôležitou skupinou esenciálnych aminokyselín pozostávajúce z leucín, izoleucín a valín v pomere 8:1:1. Náš výživový doplnok stravy je okrem toho obohatený o dipeptid L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®), vitamín B1 (pomáha bunkám tela premieňať sacharidy na energiu a je nevyhnutný pre správnu funkciu srdca, svalov a nervového systému), vitamín B6 (znižuje únavu a vyčerpanie), draslík a alkalizujúce minerály, ako je citrát sodný a citrát draselný.

Yamamoto® Nutrition používa iba 100% KyowaQuality® Sustamine®.

Značka Kyowa Quality (KQ) je globálny líder s viac ako 60 ročnými skúsenosťami a povesťou prísneho zabezpečenia kvality vďaka svojej inovatívnej fermentačnej technológii.

Kyowa® sa stal dôveryhodným priekopníkom v oblasti zdravotníctva. Kvalita je vždy na prvom mieste.

Balenie: 300g , Počet dávok v jednom balení: 42

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1 odmerku (7g) do 80ml vody či iného obľúbeného nápoja podľa vlastného výberu.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 odmerka – 7g):

  • L-leucín (Kyowa Quality®) 4000 mg
  • L-valín (Kyowa Quality®) 500 mg
  • L-isoleucín (Kyowa Quality®) 500 mg
  • L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®) 998 mg
  • Vitamín B1 1,3 mg (118%*)
  • Vitamín B6 2 mg (143%*)
  • Draslík 550 mg (28%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: L-leucín (KyowaQuality®), L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®), L-izoleucín (KyowaQuality®), L-valín (KyowaQuality®), citrát draselný, regulátor kyslosti: citran sodný, pyridoxín HCl (vitamín B6), tiamín HCl (vitamín B1).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhšie bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Review (1)

4.0
0
1
0
0
0
  1. Ján

    Silné sú pre mňa, asi je to skôr pre profíkov.

preloader