-10%
Zľava

AminoBol® ENERGY

AminoBol® ENERGY je sofistikovaný, pre-tréningový podporný prípravok so starostlivo vybranými aktívnymi zložkami.Stimuluje vaše telo pri tréningu ako nikdy predtým! Testovaný a pravdivý vzorec AminoBol® ENERGY je nabitý prísadami, ktoré vám poskytnú energiu, silu a vytrvalosť potrebnú na to, aby vaše tréningy prešli na ďalšiu vyššiu úroveň!

46,99 42,29

Na sklade

O produkte

Yamamoto® Nutrition AminoBol® ENERGY

je Ultimate Super Pre-Workout, ktorý stimuluje vaše telo pri tréningu ako nikdy predtým! Testovaný a pravdivý vzorec AminoBol® ENERGY je nabitý prísadami, ktoré vám poskytnú energiu, silu a vytrvalosť potrebnú na to, aby vaše tréningy prešli na ďalšiu vyššiu úroveň!

Produkt je obohatený o BCAA (KyowaQuality®) v pomere 2:1:1, dipeptid L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®) a vitamíny, ktoré prispievajú k zníženiu únavy (vitamín B6), L-citrulín, zelený čaj (Camellia sinensis (L.) Kuntze) std. 50% kofeín a kokosový orech (Cocos nucifera L.) prášok z kokosovej vody.

Kokosová voda je účinný športový nápoj, ak hľadáte doplnenie hladín draslíka. V skutočnosti kokosová voda má až päťnásobok draslíka, ktorý je k dispozícii v bežnom športovom nápoji. Vzhľadom na tieto vysoké hladiny draslíka je jasné, že kokosová voda je dobrou voľbou pre každého, kto sa zapája do viacúrovňových tréningov, pretože pomôže v boji proti účinkom svalových kŕčov.

L-Citrulín je aminokyselina, o ktorej sa zistilo, že hrá dôležitú úlohu v metabolizme a regulácii oxidu dusnatého (NO). L-Citrullin sa v tele premenil na L-arginín, čo viedlo k zvýšeniu ako L-arginínu, tak oxidu dusnatého. Zvýšená produkcia oxidu dusnatého podporuje cievnu dilatáciu, ktorá pomáha podporovať normálnu hladinu kyslíka a krvný obeh v tele.

Yamamoto® Nutrition – iba 100% KyowaQuality® Sustamine®

KyowaQuality® (KQ) obsahuje širokú škálu ultra-čistých aminokyselín a príbuzných zlúčenín, ktorú poskytuje spoločnosť Kyowa Hakko BIO Co. LTD., globálny líder s viac ako 60-ročnými skúsenosťami a povesťou prísneho zabezpečenia kvality.
So svojou inovatívnou fermentačnou technológiou vyvinutou v priebehu rokov sa KyowaQuality® stala dôveryhodným priekopníkom v oblasti zdravia.

KVALITA JE PRVORADÁ

Značka KyowaQuality® poskytuje konzistentne čisté produkty, ktoré sú postavené na 60-ročnej skúsenosti s programom KyowaQuality®. Zabezpečenie kvality je jadrom značky KQ.

AminoBol® ENERGY je sofistikovaný, predtréningový podporný prípravok so starostlivo vybranými aktívnymi zložkami.

„Nemôžete vedieť, ako to funguje na vás, kým to nevyskúšate!“

Technologicky vyspelý doplnok len pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie.

Balenie: 300g , Počet dávok v jednom balení: 35

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 2 odmerky (8,5g) do 150ml vody, premiešajte a užívajte jedenkrát denne.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 odmerky – 8,5g): BCAA 5000mg (z toho L-leucín (KyowaQuality®) 2500mg, L-valín (KyowaQuality®) 1250mg, L-isoleucín (KyowaQuality®) 1250mg), L-citrulín 1000mg, L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®) 750mg, extrakt zo zeleného čaju 200mg (z toho kofeín 100mg), kokosová voda (prášok) 500mg, Vitamín B6 2mg (143%*), * RI = Referenčný príjem

Zloženie: L-leucín (Kyowa Quality®), L-citrulín DL-malát, L-izoleucín (Kyowa Quality®), L-valín (Kyowa Quality®), L-alanyl-L-glutamin dipeptid, kokosový orech (Cocos nucifera L.) prášok z plodu, aróma, zelený čaj (Camellia sinensis (L.) Kuntze) std. 50% kofeínu, stabilizátory: estery sacharózy mastných kyselín, hydroxypropyl-metylcelulóza, kyselina citrónová, sladidlá: acesulfam K, sukralóza, činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý, farbivo: karoteny, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Neužívajte dlhšie bez konzultácie s lekárom. Nepresahujte denný príjem 400mg kofeínu zo všetkých zdrojov. Nepoužívajte pred spaním a vyhýbajte sa konzumácii alkoholu. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.