AminoDEX® New Formula 120 tabliet

Fermentované esenciálne aminokyseliny

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266002267

Inovatívny výživový doplnok stravy vytvorený z esenciálnych aminokyselím rastlinného pôvodu vyskytujúcich sa vo voľnej forme (aké obsahujú napr. strukoviny), a to prostredníctvom charakteristického procesu fermentácie Kyowa®, a s prídavkom Sustamínu®, špeciálneho patentu veľkej japonskej spoločnosti, ktorá vyrába svoje produkty len z tých najkvalitnejších surovín.

Zvláštnosťou je, že tieto aminokyseliny vo voľnej forme majú štruktúru veľmi podobnú tým, ktoré sú obsiahnuté v ľudských svaloch a po užití sú takmer okamžite k dispozícii pre organizmus. A to všetko bez akýchkoľvek tráviacich ťažkostí!

28,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition AminoDEX New Formula

Je to inovatívny výživový doplnok stravy a bol vytvorený z esenciálnych aminokyselín rastlinného pôvodu vyskytujúcich sa vo voľnej forme (aké obsahujú napr. strukoviny), a to prostredníctvom charakteristického procesu fermentácie Kyowa®, a s prídavkom Sustamínu®, špeciálneho patentu veľkej japonskej spoločnosti, ktorá vyrába svoje produkty len z tých najkvalitnejších surovín.

Jediný svojho druhu!

Zvláštnosťou je, že tieto aminokyseliny vo voľnej forme majú štruktúru veľmi podobnú tým, ktoré sú obsiahnuté v ľudských svaloch a po užití sú takmer okamžite k dispozícii pre organizmus. A to všetko bez akýchkoľvek tráviacich ťažkostí!

AminoDEX New Formula - Yamamoto Nutrition

Ďalšou nespornou výhodou je úplné využitie dusíka (98 – 99%), čím sa minimalizujú (prakticky až na nulu) odpadové dusičnaté látky a chránia sa „filtre“ nášho organizmu, čiže pečeň a obličky. Prakticky všetok dostupný materiál z aminokyselín sa teda zužitkuje. Ďalším účinným prvkom AminoDEX®-u je spomínaný sustamín, ktorý sa vyznačuje vyššou mierou absorpcie než jednoduchý L-glutamín a schopnosťou hydratovať tkanivá počas tréningu i po ňom. Podporuje tiež proces hojenia, ktorý sa začína ihneď po cvičení, ako aj imunitný systém nášho organizmu.

Balenie: 120 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 24

Odporúčané dávkovanie: Užite 5 tabliet denne s vodou či inou tekutinou, pred alebo po tréningu.

Nutričné informácie na 1 dávku (5 tabliet):

  • L-leucín (Kyowa Quality®) 1000 mg
  • L-izoleucín (Kyowa Quality®) 500 mg
  • L-valín (Kyowa Quality®) 500 mg
  • L-fenylalanín (Kyowa Quality®) 645 mg
  • L-treonín (Kyowa Quality®) 555 mg
  • L-lyzín (Kyowa Quality®) 715 mg
  • L-metionín (Kyowa Quality®) 350 mg
  • L-tryptofán (Kyowa Quality®) 185 mg
  • L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®) 550 mg.

Zloženie: objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, L-leucín (KyowaQuality®), L-lyzínhydrochlorid (KyowaQuality®), L-fenylalanín (KyowaQuality®), L-treonín (KyowaQuality®), L-alanyl-L-glutamín ), L-izoleucín (KyowaQuality®), L-metionín (KyowaQuality®), L-tryptofán (KyowaQuality®), stabilizátor: hydroxy-propylmetyl-celulóza; činidlá proti spekaniu: mastenec, horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader