-50%
Akcia!

AminoDEX®

Inovatívny výživový doplnok stravy a bol vytvorený z esenciálnych aminokyselím rastlinného pôvodu vyskytujúcich sa vo voľnej forme (aké obsahujú napr. strukoviny), a to prostredníctvom charakteristického procesu fermentácie Kyowa®, a s prídavkom Sustamínu®, špeciálneho patentu veľkej japonskej spoločnosti, ktorá vyrába svoje produkty len z tých najkvalitnejších surovín.

Zvláštnosťou je, že tieto aminokyseliny vo voľnej forme majú štruktúru veľmi podobnú tým, ktoré sú obsiahnuté v ľudských svaloch a po užití sú takmer okamžite k dispozícii pre organizmus. A to všetko bez akýchkoľvek tráviacich ťažkostí!

26,99 13,49

O produkte

Yamamoto® Nutrition AminoDEX

Je to inovatívny výživový doplnok stravy a bol vytvorený z esenciálnych aminokyselín rastlinného pôvodu vyskytujúcich sa vo voľnej forme (aké obsahujú napr. strukoviny), a to prostredníctvom charakteristického procesu fermentácie Kyowa®, a s prídavkom Sustamínu®, špeciálneho patentu veľkej japonskej spoločnosti, ktorá vyrába svoje produkty len z tých najkvalitnejších surovín.

Jediný svojho druhu!

Zvláštnosťou je, že tieto aminokyseliny vo voľnej forme majú štruktúru veľmi podobnú tým, ktoré sú obsiahnuté v ľudských svaloch a po užití sú takmer okamžite k dispozícii pre organizmus. A to všetko bez akýchkoľvek tráviacich ťažkostí!

Ďalšou nespornou výhodou je úplné využitie dusíka (98 – 99%), čím sa minimalizujú (prakticky až na nulu) odpadové dusičnaté látky a chránia sa „filtre“ nášho organizmu, čiže pečeň a obličky. Prakticky všetok dostupný materiál z aminokyselín sa teda zužitkuje. Ďalším účinným prvkom AminoDEX®-u je spomínaný sustamín, ktorý sa vyznačuje vyššou mierou absorpcie než jednoduchý L-glutamín a schopnosťou hydratovať tkanivá počas tréningu i po ňom. Podporuje tiež proces hojenia, ktorý sa začína ihneď po cvičení, ako aj imunitný systém nášho organizmu.

Balenie: 120 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 24

Odporúčané dávkovanie: Užite 5 tabliet denne s vodou či inou tekutinou, pred alebo po tréningu.

Nutričné informácie na 1 dávku (5 tabliet): L-leucín (Kyowa Quality®) 1000mg, L-izoleucín (Kyowa Quality®) 500mg, L-valín (Kyowa Quality®) 500mg, L-fenylalanín (Kyowa Quality®) 645mg, L-treonín (Kyowa Quality®) 555mg, L-lyzín (Kyowa Quality®) 715mg, L-metionín (Kyowa Quality®) 350mg, 185mg L-tryptofán, L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®) 550mg.

Zloženie: Zmes aminokyselín s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, stabilizátory: agátová guma, xantánová guma, hydroxypropyl-metylcelulóza), plnivo: mikrokryštalická celulóza, L-lyzín hydrochlorid, L-fenylalanín, L-treonín, L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®), L-metionín, L-tryptofán, protihrudkujúce látky: mastenec, horečnaté soli mastných kyseliny, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Neužívajte dlhšie bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.