Anabolic BOOST

Nárast testosterónu

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266002755

Nová éra zvýšenia hladiny testosterónu – Anabolic BOOST má túto schopnosť, keďže sa viaže na tie isté receptory a napodobňuje jeho účinky.

32,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Anabolic BOOST

Anabolic BOOST je výživový doplnok stravy určený pre dospelých mužov (18+) na báze rastlinných extraktov, kyseliny D-asparágovej a zinku.

Testo-boostery sú neustále označované ako “agresívne” a “fascinujúce”, ​​pojmy, ktoré nám pripomínajú dobre známe dopingové lieky, s “chytľavými” tvrdeniami, vzorce s extraktmi dobre známych koreňových extraktov …) a všetky sú sprevádzané úžasnými recenziami. Často sú to jednoduché reklamné triky pre športovcov – obete falošného marketingu.

Tak ako sa to stalo s Tribulus Terrestris, ktorý sa v Indii používa po stáročia na zvýšenie plodnosti mužov a žien, a to sa okamžite dostalo do pozornosti vedy v západných krajinách. V niektorých štúdiách sa zistilo účinné pôsobenie látky Tribulus na hladiny androgénov, čo malo vplyv na mnohé firmy, a následné spustenie výroby mnohých doplnkov Tribulus Terrestris. No výskum pokračoval a prvé štúdie na ľuďoch sa začali objavovať. U mužov, ktorí športujú a hrajú napríklad rugby, na konci týchto štúdií nebolo možné spozorovať rozdiel v testosteróne alebo fyzickej sile medzi tými, ktorí užívali Tribulus a ktorí nie. Po sérii poznatkov súvisiacich s účinnou, citlivou a skutočnou stimuláciou (a nie minimálne alebo dočasné), ďaleko od zavádzajúcich tvrdení, vedecká komunita potvrdila, že Tribulus terrestris u ľudí nemá žiadny účinok na luteín (LH) a ani na produkciu testosterónu alebo iných androgénnych hormónov. Ako vždy, oddelenie výskumu a vývoja spoločnosti Yamamoto Nutrition je vždy na čele a sleduje svet výskumu, takže berúc do úvahy každú aktualizáciu, pracuje na výrobe najlepších produktov so surovinami s absolútnou certifikovanou kvalitou.

AnabolicBOOST

obsahuje fenugreek (Senovka grécka), ďalší fytoterapeutický prvok, ktorý obsahuje fenusid, saponín, ktorý má schopnosť zvýšiť hladinu testosterónu a má podobný účinok testosterónu, keďže sa viaže na tie isté receptory a napodobňuje jeho účinky.

Balenie: 60 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užite 2 tablety denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 tablety):

  • Semená Fenugreek 500mg (z toho furostanolové saponíny 225mg, protodioscín 100mg)
  • Kyselina D-asparágová 500mg
  • Cordyceps 500mg (z toho kyselina cordycepová 35mg
  • Maca 300mg
  • Zinok 8mg (80% Rl*)

* RI = referenčné príjmy

Zloženie: objemové činidlo: celulóza, fenugreek (Trigonella foenum-graecum L.) semená d.e. 45% furostanolových saponínov, 20% protodioscínu, D-asparágová kyselina, cordyceps (Cordyceps sinensis (Berck.) Sacc.) plodnica d.e. 7% kyselina kordycepínová, maca (Lepidium meyenii Walp.) koreň d.e., činidlá proti spekaniu: mastenec, horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, glukonát zinočnatý, stabilizátor: hydroxypropylcelulóza

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II. Neobsahuje lepok.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Neužívajte dlhšie bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader