Argi POWDER Kyowa® Quality

Fermentovaný L-Arginín

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000232

Argi POWDER s obsahom L-Arginínu v kvalite Kyowa® je jediným prekurzorom oxidu dusnatého (NO) a dôležitým prekurzorom kreatínu. Patrí medzi najdôležitejšie aminokyseliny a je bežnou suplementáciou športovcov.

23,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Argi POWDER Kyowa® Quality

Argi POWDER Kyowa® Quality je výživový doplnok stravy s obsahom L-Arginínu v kvalite Kyowa®.

L-Arginín je semi-esenciálna aminokyselina, čo znamená, že za určitých podmienok si ju ľudské telo dokáže vyrobiť. V prípade zlej výživy alebo náročnej fyzickej aktivity, telo nie je schopné produkovať dostatok arginínu, takže určité množstvo by malo byť prijímané prostredníctvom stravy alebo doplnkov.

Ako jediný prekurzor oxidu dusnatého (NO) a dôležitým prekurzorom kreatínu, je arginín bežná suplementácia práve u športovcov a kulturistov.

Značka Kyowa Quality (KQ) je globálny líder s viac ako 60 ročnými skúsenosťami a povesťou prísneho zabezpečenia kvality vďaka svojej inovatívnej fermentačnej technológii. Kyowa® sa stal dôveryhodným priekopníkom v oblasti zdravotníctva. Kvalita je vždy na prvom mieste.

Balenie: 300 gramov, Počet dávok v jednom balení: 100

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1 odmerku (3g) do 200-300ml vody, užívajte raz denne pred tréningom, pred spaním na prázdny žalúdok, alebo ráno pri raňajkách.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 odmerka – 3g):

  • Arginín hydrochlorid (Kyowa Quality®) 3000 mg

Zloženie: Arginín hydrochlorid (Kyowa®)

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader