Arginine PRO Kyowa® Quality 240 tabliet

Fermentovaný L-Arginín

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266000027

L-Arginín je neesenciálna aminokyselina veľmi dôležitá pre ľudské telo. V prípade zlej výživy alebo náročnej fyzickej aktivite, telo nie je schopné produkovať dostatok arginínu, takže určité množstvo by malo byť konzumované prostredníctvom stravy alebo doplnkov.

Ako jediný prekurzor oxidu dusnatého (NO) a dôležitý prekurzor kreatínu, je arginín bežná suplementácia práve u športovcov a kulturistov

Balenie: 240 tabliet
  • Yamamoto Nutrition Arginine PRO Kyowa Quality 80 tabliet
  • Yamamoto Nutrition Arginine PRO Kyowa Quality 240 tabliet

24,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Arginine PRO Kyowa® Quality

Arginine PRO Kyowa® Quality je výživový doplnok stravy s obsahom L-arginínu HCL.

L-Arginín je neesenciálna aminokyselina, čo znamená, že za normálnych podmienok môže byť syntetizovaný v ľudskom tele. V prípade zlej výživy alebo náročnej fyzickej aktivite, telo nie je schopné produkovať dostatok arginínu, takže určité množstvo by malo byť konzumované prostredníctvom stravy alebo doplnkov.

Ako jediný prekurzor oxidu dusnatého (NO) a dôležitý prekurzor kreatínu, je arginín bežná suplementácia práve u športovcov a kulturistov.

Značka Kyowa Quality (KQ) je globálny líder s viac ako 60 ročnými skúsenosťami a povesťou prísneho zabezpečenia kvality vďaka svojej inovatívnej fermentačnej technológii.

Kyowa® sa stal dôveryhodným priekopníkom v oblasti zdravotníctva. Kvalita je vždy na prvom mieste!

Balenie: 240 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 120

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 2 tablety denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom, 20-30 minút pred fyzickým výkonom, alebo večer pred spaním na lačný žalúdok. Tablety nežuvajte!

Nutričné informácie na 1 dávku (2 tablety):

  • L-arginín HCL (KyowaQuality®) 2000 mg

Zloženie: L-arginín HCL (KyowaQuality®), stabilizátor: mikrokryštalická celulóza, kukuričný škrob, činidlá proti spekaniu: mastenec, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader