Ashwagandha

Silný extrakt KSM-66®

Ashwagandha patrí medzi najlepšie a najefektívnejšie “adaptogénne” rastliny. Prispieva k uvoľneniu, duševnému a fyzickému blahu. Má protistresové účinky.

15,99

O produkte

Yamamoto® Research Ashwagandha

Ashwagandha je výživový doplnok stravy určený pre telesnú a duševnú pohodu. Pre tento produkt spoločnosť Yamamoto Research špeciálne vybrala koreňový extrakt KSM-66® – patentovaný, certifikovaný USDA, vyrobený v najvyššej kvalite.

KSM-66® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Ixoreal Biomed Inc.

Počas niekoľkých tisícročí sa táto rastlina používa v ayurvédskej medicíne. Považuje sa za tonikum, ktoré obnovuje telo z rôznych porúch, chráni zdravie, podporuje imunitný systém, dlhovekosť a plodnosť.

Vďaka nespočetným výhodám a “protistresovej” činnosti, patrí medzi najlepšie a najefektívnejšie “adaptogénne” rastliny, ktoré dokážu zvýšiť schopnosť tela prispôsobiť sa, a primerane reagovať na rôzne situácie psychofyzického stresu.

Ashwagandha - Yamamoto Research

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 15

Odporúčané dávkovanie: Užívajte s vodou 2 kapsule denne.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 kapsuly):

  • Ashwagandha extrakt 600 mg (z toho 30 mg withanolidy)

Zloženie: KSM-66® Ashwagandha koreňový extrakt [Ashwagandha (Withania somnifera (L.) Dunal) koreň d.e. std. 5% withanolidy (obsahuje mlieko), kapsula (želatína, farbivá: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, indigokarmín), plnivo: mikrokryštalická celulóza, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje jednu zo zložiek uvedených v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: mlieko a výrobky z mlieka.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader