Astragalo

Astragalus predstavuje jeden z najúčinnejších prírodných prostriedkov na posilnenie imunitného systému. Používa sa na prevenciu a pri liečbe infekčných ochorení.

13,99

Na sklade

O produkte

Yamamoto® Research Astragalo

Astragalo je výživový doplnok stravy obsahujúci extrakt z koreňa Astragalus (Kozinec blanitý).

Pri chladnejšom počasí, Astragalus predstavuje jeden z najúčinnejších prírodných prostriedkov na posilnenie obranyschopnosti imunitného systému. Používa sa na prevenciu a pri liečbe infekčných ochorení, najmä vírusov, nachladnutia a chrípke.

Astragalus má tiež adaptogénne vlastnosti. To znamená, že nám umožňuje dobre reagovať a prispôsobiť sa stresu, znižuje spotrebu kyslíka v mitochondriách a zvyšuje rast buniek, metabolizmus a dlhovekosť.

Ďalším známym účinkom je tlmenie nežiadúcich menštruačných a menopauzálnych sprievodných príznakov. Má pozitívny vplyv na pohyblivosť spermií a zvyšuje tak ich šance na počatie.

Astragalo - Yamamoto Research

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu raz denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • Astragalus extrakt 400 mg (z toho polysacharidy 280 mg)

Zloženie: suchý extrakt z Astragalus membranaceus Moench z toho 70% polysacharidov, plnivo: mikrokryštalická celulóza; činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.