Banaba

Prírodný inzulín

Banaba s vysokým obsahom kyseliny korosolovej, prispieva k zníženiu vstrebávania sacharidov z tráviaceho traktu do krvi. Dokáže priaznivo ovplyvniť metabolizmus sacharidov a tukov.

16,90

O produkte

Banaba, prírodný inzulín

Výživový doplnok stravy s obsahom extraktu z rastliny Lagerstrémia nádherná, bežne známa ako Banaba.

Rastlina je bohatá na fytochemikálie s vysokým obsahom kyseliny korosolovej, ktorá prispieva k zníženiu vstrebávania sacharidov z tráviaceho traktu do krvi. Dokáže priaznivo ovplyvniť metabolizmus sacharidov a tukov. V niektorých štúdiách bolo preukázané, že má významný vplyv na zníženie hladiny glykémie po jedle.

Lagerstrémia môže pomôcť pri:

  • znižovaní nadváhy
  • detoxikácii organizmu
  • urologických problémoch
  • poruchách pečene a tráviaceho traktu
  • prevencii pred ochorením na cukrovku

Banaba má aj veľa ďalších priaznivých účinkov na zdravie. Obsahuje veľké množstvo vlákniny, dôležité minerály, hlavne horčík a zinok, a taktiež je silným antioxidantom.

Balenie: 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Extrakt z Lagerstrémie nádhernej 300 mg (z toho kyselina korosolová 3 mg)

Zloženie: suchý extrakt z banaba (Lagerstroemia speciosa (L.) Pers., list) 1% kyselina korosolová, plnivo: celulóza, kapsula (želatína), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

preloader