-10%

Bcaa POWDER 811

Yamamoto Nutrition
SKU: N/A

Naše BCAA POWDER sú okrem toho obohatené o vitamín B1 (pomáha bunkám tela premieňať sacharidy na energiu a je nevyhnutný pre správnu funkciu srdca, svalov a nervového systému) a B6 (znižuje únavu a vyčerpanie).

BCAA sú medzi deviatimi esenciálnymi aminokyselinami, ktoré by mal aktívny človek dopĺňať, pretože naše telo nestačí na ich výrobu.

Zrušiť výber
Príchuť
Mandle Melón Pomaranč - Citrón
Zrušiť výber

O produkte

Yamamoto® Nutrition BcaaPOWDER 8:1:1

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) sú dôležitou skupinou esenciálnych aminokyselín pozostávajúce z leucín, izoleucín a valín v pomere 8:1:1. Naše BCAA POWDER sú okrem toho obohatené o vitamín B1 (pomáha bunkám tela premieňať sacharidy na energiu a je nevyhnutný pre správnu funkciu srdca, svalov a nervového systému) a B6 (znižuje únavu a vyčerpanie).

BCAA sú medzi deviatimi esenciálnymi aminokyselinami, ktoré by mal aktívny človek dopĺňať, pretože naše telo nestačí na ich výrobu.

Balenie: 300g , Počet dávok v jednom balení: 54

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1,5 odmerky do 150ml vody či iného obľúbeného nápoja podľa vlastného výberu  pred a bezprostredne po tréningu alebo súťaži. V netréningových dňoch, užívajte kedykoľvek počas dňa.

Nutričné informácie na 1 dávku (1,5 odmerky – 5,5g):

  • L-leucín 4.000mg
  • L-valín 500mg
  • L-isoleucín 500mg
  • Vitamín B1 1,30mg (118%*)
  • Vitamín B6 2,00mg (143%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie:

  • príchuť pomaranč

BCAA mix [L-leucín, L-valín, L-izoleucín], kyselina: kyselina citrónová, príchute, sladidlo: sukralóza, farbivo: extrakt z papriky, vitamín B6 (pyridoxín HCl), vitamín B1 (tiamín HCl)

  • príchuť melón

BCAA mix [L-leucín, L-valín, L-izoleucín], stabilizátory: estery sacharózy mastných kyselín, hydroxypropylmetylcelulóza; arómy, sladidlo: sukralóza; farbivo: antokyany, vitamín B6 (pyridoxín HCl), vitamín B1 (tiamín HCI).

  • príchuť mandle

BCAA mix [L-leucín, L-valín, L-izoleucín], stabilizátory: estery sacharózy mastných kyselín, hydroxypropylmetylcelulóza; arómy, kyselina: kyselina jablčná, sladidlo: sukralóza; vitamín B6 (pyridoxín HCl), vitamín B1 (tiamín HCl).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.