Bcaa PRO 411 Kyowa® Quality

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266001017

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, vo vysokej kvalite Kyowa® – BCAA v pomere 4:1:1 – leucín, izoleucín a valín, pre nárast svalovej hmoty, výkonu a sily. Obohatené o vitamín B1 a B6. Kvalita je vždy na prvom mieste!

26,99

Na sklade

O produkte

Yamamoto® Nutrition Bcaa PRO 4:1:1 Kyowa® Quality

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA KyowaQuality®) sú dôležitou skupinou esenciálnych aminokyselín pozostávajúce z leucín, izoleucín a valín v pomere 4:1:1. Naše BCAA PRO ako výživový doplnok stravy sú okrem toho obohatené o vitamín B1, ktorý pomáha bunkám tela premieňať sacharidy na energiu a je nevyhnutný pre správnu funkciu srdca, svalov a nervového systému a B6 (znižuje únavu a vyčerpanie).

BCAA patria medzi deväť esenciálnych aminokyselín, ktoré by mal aktívny človek dopĺňať, pretože naše telo nestačí na ich výrobu.

Značka Kyowa Quality (KQ) je globálny líder s viac ako 60 ročnými skúsenosťami a povesťou prísneho zabezpečenia kvality vďaka svojej inovatívnej fermentačnej technológii.

Kyowa® sa stal dôveryhodným priekopníkom v oblasti zdravotníctva. Kvalita je vždy na prvom mieste!

Balenie: 200 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 40

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 5 tabliet denne s vodou či inou tekutinou podľa vlastného výberu 30-40 minút pred tréningom alebo súťažou. V netréningových dňoch, užívajte kedykoľvek počas dňa.

Nutričné informácie na 1 dávku (5 tabliet):

  • L-leucín (Kyowa Quality®) 3333 mg
  • L-valín (Kyowa Quality®) 833 mg
  • L-isoleucín (Kyowa Quality®) 833 mg
  • Vitamín B1 1,3 mg (118%*)
  • Vitamín B6 2 mg (143%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: L-leucín (Kyowa Quality®), L-izoleucín (Kyowa Quality®), L-valín (Kyowa Quality®), stabilizátor: mikrokryštalická celulóza, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, stearan horečnatý, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.