Berberina

Prírodné hypolipidemikum

Berberín pomáha pri chudnutí, znižuje cholesterol a riziko kardiovaskulárnych chorôb, významne znižuje hladinu cukru v krvi a zvyšuje počet prospešných baktérií v čreve.

12,90

O produkte

Yamamoto® Research Berberina

Berberina je výživový doplnok stravy s obsahom berberínu. Berberín je rastlinný alkaloid s horkou chuťou a intenzívnou žltou farbou, prítomný v kôre, koreňoch a stonkách rastlín patriacich do rodu Berberis (u nás známi Dráč (Berberis vulgaris L.)).

Znižuje glykémiu niekoľkými rôznymi mechanizmami:

  • Zmierňuje inzulínovú rezistenciu, čo zvyšuje účinnosť hormónu inzulínu, ktorý je zodpovedný za znižovanie hladiny cukru v krvi
  • Zrýchľuje glykolýzu, čím pomáha štepiť sacharidy vo vnútri buniek
  • Znižuje tvorbu sacharidov v pečeni
  • Spomaľuje štepenie karbohydrátov (sacharidov) v čreve
  • Zvyšuje počet prospešných baktérií v čreve a zlepšuje tak zdravie črevného mikrobiómu

Berberina - Yamamoto Research

Z doterajších štúdií môžeme povedať, že berberín pomáha pri chudnutí, znižuje cholesterol a riziko kardiovaskulárnych chorôb a významne znižuje hladinu cukru v krvi.

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Berberis extrakt 180 mg (z toho 175 mg berberínu)

Zloženie: objemové činidlá: celulóza, fosforečnan vápenatý; dráč (Berberis aristata DC.) suchý extrakt z kôry 97% berberín, kapsula (želatína); činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader