BetaALA POWDER

Prekurzor karnozínu

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000188

BetaALA POWDER na báze Beta Alanínu zlepšuje výkon, zvyšuje vytrvalosť, odďaľuje únavu a bráni tvorbe kyseliny mliečnej. Ideálny počas vysoko intenzívnych tréningov.

16,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition BetaALA POWDER

BetaALA POWDER je výživový doplnok stravy báze Beta Alanínu.

Beta Alanín je neesenciálna aminokyselina, ktorá je prekurzorom karnozínu, biologicky aktívneho dipeptidu, tvoreného dvomi aminokyselinami (Beta Alanín, L-histidín). Karnozín (L-karnozín) je prírodná, telu vlastná látka, ktorá sa tvorí hlavne v srdci, mozgu a svaloch. Pracujúci sval kumuluje kyselinu mliečnu, ph klesá, čo je hlavnou príčinou svalovej únavy. Pri podaní karnozínu sval regeneruje, takmer okamžite pracuje ako keby nebol unavený.

Zlepšuje výkon, zvyšuje vytrvalosť, odďaľuje únavu a bráni tvorbe kyseliny mliečnej.

Balenie: 250 gramov, Počet dávok v jednom balení: 125

Odporúčané dávkovanie: Pridajte polovicu odmerky (2g) do 200ml vody alebo iného obľúbeného nápoja, užívajte raz denne pred tréningom alebo počas dňa.

Nutričné informácie na 1 dávku (1/2 odmerky – 2g):

  • Beta Alanín 2000 mg

Zloženie: Beta Alanín

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader