BlackGUARDIAN®

Efektívny detox

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266001123

Špeciálny komplex ôsmich populárnych prísad s čistiacou a gastrointestinálnou funkciou s pridanými antioxidantmi. Jedinečný výrobok vo svojom odbore!

22,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition BlackGUARDIAN®

BlackGUARDIAN® je špeciálny komplex 8ich populárnych prísad s čistiacou funkciou (Pestrec mariánsky), gastrointestinálnou funkciou (čierne korenie) a antioxidantmi (NAC, Kurkumovník dlhý, Pestrec mariánsky).

N-acetylcysteín (NAC) je vyrobený z aminokyseliny cysteínu a je silný antioxidant. Kurkuma podporuje zažívacie a pečeňové funkcie tým, že podporuje funkciu tráviaceho systému. Čierne korenie podporuje pravidelnú gastrointestinálnu motilitu a elimináciu plynov. Pestrec mariánsky, okrem plnenia antioxidačnej funkcie, podporuje čistiacu funkciu tela a metabolizmus sacharidov. A konečne, kyselina listová a vitamín B12 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.

BlackGUARDIAN® je jedinečný výrobok vo svojom odbore.

BlackGUARDIAN® - Yamamoto Nutrition

Balenie: 60 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 60

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 tableta):

  • N-acetylcysteín 300 mg
  • Pestrec mariánsky – extrakt 250 mg
  • Kurkuma – extrakt 200 mg
  • Inositol 50 mg
  • Čierne korenie – extrakt 1 mg
  • Betaín 100 mg
  • Kyselina listová 200 ug (100% *)
  • Vitamín B12 33 ug (1320% *)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: N-acetylcysteín, Pestrec mariánsky extrakt (Silybum marianum Gaertn.) plod z toho 80% silymarín, kurkuma extrakt (Curcuma longa L.) koreň z toho 95% kurkuminoidy, betaín, regulátor kyslosti: fosfáty vápenaté, inositol, čierne korenie (Piper nigrum L.) plod z toho 90% piperín, plnivo: mikrokryštalická celulóza, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamic), vitamín B12 (methylkobalamin).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader