BlackGUARDIAN®

Je to špeciálny komplex 8ich populárnych prísad s čistiacou funkciou (Pestrec mariánsky), gastrointestinálnou funkciou (čierne korenie) a antioxidantmi (NAC, Kurkumovník dlhý, Pestrec mariánsky).

20,99

Na sklade

O produkte

Yamamoto® Nutrition BlackGUARDIAN®

BlackGUARDIAN® je výživový doplnok stravy pre osobitné výživové účely. Je to špeciálny komplex 8ich populárnych prísad s čistiacou funkciou (Pestrec mariánsky), gastrointestinálnou funkciou (čierne korenie) a antioxidantmi (NAC, Kurkumovník dlhý, Pestrec mariánsky).

N-acetylcysteín (NAC) je vyrobený z aminokyseliny cysteínu a je silný antioxidant. Kurkuma podporuje zažívacie a pečeňové funkcie tým, že podporuje funkciu tráviaceho systému. Čierne korenie podporuje pravidelnú gastrointestinálnu motilitu a elimináciu plynov. Pestrec mariánsky, okrem plnenia antioxidačnej funkcie, podporuje čistiacu funkciu tela a metabolizmus sacharidov. A konečne, kyselina listová a vitamín B12 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.

BlackGUARDIAN® je jedinečný výrobok vo svojom odbore.

Balenie: 60 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 60

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 tableta): N-acetylcysteín 300mg, Pestrec mariánsky – extrakt 250mg, kurkuma – extrakt 200mg, inositol 50mg, čierne korenie – extrakt 1mg, betaín 100mg, kyselina listová 200ug (100% *), vitamín B12 33ug (1320% *) * RI = Referenčný príjem

Zloženie: N-acetylcysteín, Pestrec mariánsky extrakt (Silybum marianum Gaertn.) plod std. 80% silymarín, kurkuma extrakt (Curcuma longa L.) koreň std. 95% kurkuminoidy, betaín, regulátor kyslosti: fosfáty vápenaté, inositol, čierne korenie (Piper nigrum L.) plod Std. 90% piperín, plnivo: mikrokryštalická celulóza, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamic), vitamín B12 (methylkobalamin).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.