BRH-C®

Cievy a žily

Yamamoto Research
> SKU: 4926266001475

BRH-C® je vhodný pri častých krvácaniach z ďasien a nosa. Pomáha chrániť organizmus pred oxidačným stresom, znižuje únavu a posilňuje imunitný systém.

8,99

O produkte

Yamamoto® Research BRH-C®

BRH-C® je výživový doplnok stravy s obsahom vitamínu C, extraktu ruže šípovej, flavonoidov a rutínu.

Šípka je známa pre jej vysoký obsah kyseliny askorbovej (vitamín C), polyfenoly (typ antioxidantu), a nenasýtené mastné kyseliny. Keď ruža šípová vybledne a okvetné lístky opadajú, semená uložené vo vnútri šípok, ktoré zostávajú na stonke, sa premenia na bobule (ovocie). Sú považované za super-potraviny, pretože obsahujú viac vitamínu C ako grapefruity a pomaranče, rovnako ako vitamíny A, D a E, železo a silné antioxidanty. Vzhľadom na to, že šípky pôsobia aj mierne močopudne, dá sa použiť aj pri ochoreniach močového ústrojenstva, alebo obličiek.

Rutín je flavonoid rastlinného pôvodu, priaznivo ovplyvňuje priepustnosť stien kapilár a tým zmenšuje možnosť tvorby opuchov, má antioxidačné vlastnosti – chráni vitamín C pred oxidáciou a zvyšuje jeho efektivitu. Je vhodný pri častých krvácaniach z ďasien a nosa.

Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom, znižuje únavu, a prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 tableta):

  • Vitamín C 500 mg (625%*)
  • Flavonoidy 125 mg,
  • Rutín 50 mg
  • Extrakt z ruže šípovej 50 mg

*RI = referenčný príjem

Zloženie: kyselina L-askorbová (vitamín C – stabilizátor: hydroxy-propyl-metyl-celulóza), flavonoidy, plnidlo: celulóza, rutín – ovocný extrakt Rosa canina (Rosa canina L.), činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote. Nepoužívajte v prípade tehotenstva.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader