Bromelina

Tráviaci enzým bromelaín

Yamamoto Research
> SKU: 4926266002243

Tráviaci enzým, ktorý sa nachádza v stonke ananásu. Pomáha podporovať prirodzené obranné mechanizmy a trávenie proteínov. Enzymatická aktivita bromelainu má aj protizápalové, antitrombotické a fibrinolytické vlastnosti.

14,99

O produkte

Yamamoto® Research Bromelina

Bromelina je výživový doplnok stravy s obsahom bromelainu, známeho ako tráviaci enzým, ktorý sa nachádza v stonke ananásu. Pomáha podporovať prirodzené obranné mechanizmy tela. Tento konkrétny enzým, nazývaný “proteolytický”, je jedným z dvoch konštitutívnych enzýmov proteáz známych na trávenie proteínov.

Má schopnosť “zlomiť” zložitú štruktúru bielkovín, takže telo môže tráviť a absorbovať živiny. Enzymatická aktivita bromelainu má aj iné protizápalové, antitrombotické a fibrinolytické vlastnosti.

Bromelaín je výťažok bohatý na enzýmy pochádzajúce z ananásu, ktorý je známy vďaka svojej veľkej podpore trávenia a odvodňovania. Vo veľkých množstvách sa nachádza v stopke ananásu, ktorú však, bohužiaľ, často vyhadzujeme. Ide o základný enzým v procese trávenia bielkovín, preto sa odporúča prijímať ho spolu s jedlom bohatým na proteíny, ktorých vstrebávanie a trávenie uľahčí. Boli tiež objavené viaceré jeho protizápalové vlastnosti určené na zníženie opuchov po modrinách či operáciách, alebo na skrátenie dĺžky hojenia. Výhody tejto látky sú preto nesporné a bez vedľajších účinkov.

Bromelina - Yamamoto Research

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 7

Odporúčané dávkovanie: Užite 4 tablety denne, najlepšie pred jedlom.

Nutričné informácie na 1 dávku (4 tablety):

  • Bromelain 2000 mg (enzýmová aktivita 5000 GDU)

Zloženie: Bromelain 2500 GDU/g (z ananásu Ananas comosus (L.) Merr.) (obsahuje oxid siričitý a siričitany), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; stabilizátor: hydroxy-propyl-celulóza, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje jednu zo zložiek uvedených v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: oxid siričitý a siričitany

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader