Caffè Verde

Zelená káva

Zelená káva má antioxidačnú aktivitu a blahodarný účinok na metabolizmus. Kofeín prítomný v zelenej káve vďaka svojej pomalej absorpcii a predĺženému uvoľňovaniu pomáha duševnej koncentrácii a pôsobí proti únave.

13,99

O produkte

Yamamoto® Research Caffè Verde

Caffè Verde je výživový doplnok s obsahom zelenej kávy. Je určený pre dospelých, a v dennej dávke získate až 400 mg zelenej kávy, titrovanej v kyselinách chlorogénnych (fytochemické zlúčeniny súvisiace s polyfenolmi.)

Zelená káva má antioxidačnú aktivitu a blahodarný účinok na metabolizmus. Kyselina chlorogénna je jednou z najdôležitejších polyfenolických zlúčenín obsiahnutých v zelenej káve, ktorá sa stráca počas pečenia zrna. Čistý extrakt kyseliny chlorogénnej zefektívňuje metabolizmus, podporuje redukciu telesného tuku a to pri zachovaní rovnováhy hladín cukru.

Caffe-verde - Yamamoto Research

Kofeín prítomný v zelenej káve vďaka svojej pomalej absorpcii a predĺženému uvoľňovaniu pomáha duševnej koncentrácii a pôsobí proti únave.

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 15

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 kapsule denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Zelená káva d.e. SVETOL® 400 mg (z toho chlorogénové kyseliny 180 mg, kyselina 5-caffeoylchinová 40 mg a kofeín 8 mg)

Zloženie: SVETOL® [zelená káva (Coffea canephora Pierre ex Froehner) semeno de std. 45% celkových chlorogénových kyselín, 10% kyseliny 5-caffeoylchinovej a 2% kofeínu], kapsula (želatína, farbivo: oxid titaničitý), plnivo: mikrokryštalická celulóza; činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader