Caffeine TABS

Kofeín

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000614

Caffeine TABS s obsahom kofeínu pomáha atlétom zvýšiť reakčné časy a zlepšiť koncentráciu. Zvyšuje sa účinnosť srdca, čo podporuje tok kyslíka a živín do mozgu.

6,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Caffeine TABS

Caffeine TABS je výživový doplnok stravy s obsahom kofeínu a vitamínu B1.

Kofeín je vlastne „xantín“, alkaloid, ktorý sa nachádza v niektorých rastlinách, ako sú kávové zrná, kakaové bôby, čajové lístky, bobule z guarany a kola orechy, ktoré sa pridávajú do nealkoholických nápojov a používajú sa v rôznych farmaceutických výrobkoch.

Zvyšuje energetické hladiny, čí sa zvyšuje účinnosť reakčných časov a zlepšuje koncentrácia. Stimuláciou centrálneho nervového systému majú športovci efektívnejšie reakčné časy a rýchlejšie pohyby. Zlepšuje sa účinnosť srdca, čo podporuje tok kyslíka a živín do mozgu. V skutočnosti sa často používa ako doplnok pred tréningom sám o sebe alebo v kombinácii s inými doplnkami.

Balenie: 100 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 100

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • Kofeín 200 mg
  • Vitamín B1 0,22 mg (20%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: stabilizátor: mikrokryštalická celulóza; kofeín, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, stearan horečnatý; tiamín hydrochlorid (vitamín B1)

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader