CaffeineSUSTAINED RELEASE

Kofeín s postupným uvoľňovaním

CaffeineSUSTAINED RELEASE s postupným uvoľňovaním kofeínu do krvného obehu. Pomáha zlepšiť koncentráciu a zvýšiť ostražitosť. V ústach nezanechá nepríjemnú chuť.

14,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition CaffeineSUSTAINED RELEASE

Výživový doplnok stravy s obsahom kofeínu.

Pomáha zlepšiť koncentráciu a zvýšiť ostražitosť. Mikrokapsulovaná forma vám zabezpečí postupné uvoľňovanie a následne sa uvoľňuje do krvného obehu. V ústach nezanechá nepríjemnú chuť.

Kofeín je ergogénne činidlo, ktoré zvyšuje energetické hladiny, zvyšuje účinnosť reakčných časov a zlepšuje koncentráciu.

Na začiatok sa ukázalo zvýšenie kardiovaskulárneho a svalového výkonu, čo viedlo k jeho zhodnoteniu ako doplnok športovej výživy. Keď konzumujeme kofeín, mastné kyseliny sú mobilizované, takže vám ušetrí cenný svalový glykogén. To umožňuje športovcom trénovať dlhšie a zdá sa, že úspory glykogénu sú efektívne počas prvých pätnástich minút činnosti (hladina glykogénu sa zníži až o 50%).

Stimuláciou centrálneho nervového systému majú športovci efektívnejšie reakčné časy a rýchlejšie pohyby. Zlepšuje sa účinnosť srdca, čo podporuje tok kyslíka a živín do mozgu. V skutočnosti sa často používa ako doplnok pred tréningom sám o sebe alebo v kombinácii s inými doplnkami.

Caffeine SUSTAINED - Yamamoto Nutrition

Balenie: 100 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 50

Odporúčané dávkovanie: Užite 1-2 kapsuly denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 kapsuly):

  • Kofeín 200 mg

Zloženie: objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, mikrokapsulovaný kofeín (kofeín, povlaková látka: mono- a diglyceridy mastných kyselín), kapsula (želatína, farbivo: oxid titaničitý), činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte denný príjem 400mg kofeínu (všetky zdroje). Nepoužívajte pred spaním. Vyhnite sa konzumácii alkoholu. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader