Capelli, pelle e unghie SUPERIOR

Ochrana vlasov, nechtov a kože

Capelli, pelle e unghie SUPERIOR je doplnok stravy s obsahom kolagénu, ktorý bol vyvinutý pre blaho a ochranu vlasov, nechtov a kože.

19,99

O produkte

Yamamoto® Research Capelli, pelle e unghie SUPERIOR

Capelli, pelle e unghie SUPERIOR je výživový doplnok stravy s vysokou hustotou živín, ktorý bol vyvinutý pre blaho a ochranu vlasov, nechtov a kože.

Vlasy spolu s nechtami a predovšetkým kožou sú akýmsi zrkadlom nášho nutričného a emocionálneho stavu. Prvé upozornenia ak je niečo zle, prichádzajú práve od nich.

Vitamín C prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu pokožky a pôsobí ako dôležitý kontrast proti oxidačnému stresu. Prítomnosť bioflavonoidov, ktoré sú komplexom rastlinných pigmentov so zvláštnym priaznivým účinkom, sa nachádza v úzkej synergickej kombinácii s vitamínom C. Ďalšou podstatnou funkciou bioflavonoidov je posilnenie kapilárnych stien, ktorých hlavnou úlohou je umožniť výmenu životne dôležitých látok (kyslíka a živín) medzi krvou a okolitými tkanivami. Ide o ďalšiu pomoc pre kolagén, posilnenie matrice spojivového tkaniva a inhibovanie enzýmov vylučovaných bielymi krvinkami, ktoré by inak zničili kolagén počas zápalových procesov.

Bioflavonoidy sú vazoprotektívne bioaktívne látky, ktoré tiež pomáhajú pri prevencii tvorby trombóz, krvných doštičiek a tvorby artériosklerotických plakov a sú užitočné v prípade edému, pretože zabraňujú prechodu nadmerných tekutín do tkanív cez kapiláry. Zinok je stopový prvok s veľkou antioxidačnou funkciou a významne ovplyvňuje fyziologické zdravie pokožky. Biotín prispieva k udržaniu pevnejšej pokožky, zatiaľ čo meď podporuje normálnu pigmentácie kože a vlasov. Prítomnosť drahého hydrolyzovaného kolagénu s obsahom kyseliny hyalurónovej má pre tento typ doplnku primárny význam, pretože kolagén je hlavným vláknitým proteínom v koži. Kolagénové vlákna poskytujú infraštruktúru pre elastín, ktorý si zachováva pružnosť pokožky a pre kyselinu hyalurónovú, ktorá si zachováva vlhkosť a ponúka väčšiu hydratáciu a tón.

Capelli pelle e unghie SUPERIOR - Yamamoto Research

Vieme však, že prirodzená produkcia kolagénu

nie je konštantná s vekom a už od veku 25 rokov začína pomalý, ale neúprosný pokles produkcie proteínu, ktorý spôsobuje progresívne oslabovanie a vytváranie štruktúry epidermy. Keď sú bunky kože menej aktívne, kolagénová sieť – ktorá dáva pevnosť a štruktúru – sa rozpadá a koža sa stáva tenšou a oveľa viac dehydratovanou s výskytom vrások, ktoré sa stávajú čoraz výraznejšími. Dokonca aj nechty sú vyrobené z kolagénu a jeho nedostatok spôsobuje oslabenie. Vlasy samotné potrebujú kolagén, ktorý sa po vstrebaní využíva vo vlasových folikuloch na produkciu keratínu. Molekuly kolagénu majú blahodarné hydratačné a opravné účinky na vlasové vlákno, zadržiavajú vodu vo vlasoch a zabraňujú dehydratácii, podporujú zvýšenie priemeru vlasov, vďaka čomu sú viditeľne plné a hrubšie.

Balenie: 60 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 60

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

 • Vitamín C 100 mg (125% *)
 • L-cysteín 150 mg
 • L-metionín 100 mg
 • Hydrolyzovaný kolagén 100 mg (z toho kyselina hyalurónová 10 mg a chondroitín sulfát 20 mg)
 • Bioflavonoidy 50 mg (z toho hesperidin 30 mg)
 • Koenzým Q10 30 mg
 • Bambusový extrakt 28,6 mg (z toho kremík 20 mg)
 • Beta karotén 2,5 mg
 • Zinok 5 mg (50% *)
 • Meď 0,5 mg (50% *)
 • Biotín 100 μg (200% *)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: Vitamín C (kyselina L-askorbová, stabilizátor: etylcelulóza), L-cystín, kapsula (želatína), hydrolyzovaný kolagén 10% kyselina hyalurónová a 20% chondroitín sulfát; L-metionín, bioflavonoidy z citrusových plodov 60% hesperidin, koenzým Q10, suchý extrakt z bambusu (Bambusa bambos L. Voss aBambusa vulgaris Schrad) výhonky 70% kremíka; beta-karotén, citrát zinočnatý, objemové činidlá: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; kukuričný škrob, bisglycinát meďnatý, D biotín, farbivá: E 171, E 172, E 122.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Farbivo E 122 môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť u detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader