CarniBLAST®

Účinný L-karnitín s koenzýmom Q10

CarniBLAST® je inovatívna formula, unikátna vo svojom odbore s obsahom troch najobľúbenejších foriem L-karnitínu a Koenzýmu Q10 v jednej tablete.

45,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition CarniBLAST®

CarniBLAST® je výživový doplnok stravy s obsahom L-karnitínu tatrát, propionyl-L-karnitínu (PLC), acetyl-L-karnitínu (ALC) a koenzýmu Q10 vo forme ubichinol.

Karnitín, telu prirodzená látka s pozitívnym vplyvom na organizmus. Premieňa tukové zásoby na energiu pre životne dôležité orgány, pozitívne pôsobí na kardiovaskulárny systém, zlepšuje činnosť pečene a znižuje tvorbu kyseliny mliečnej vo svaloch. Je to zlúčenina zodpovedná za transport mastných kyselín do jednotiek s dlhým reťazcom pri produkcii bunkovej energie: mitochondriami. Mäso a mliečne výrobky sú hlavnými potravinovými zdrojmi karnitínu. Väčšina z nich sa syntetizuje z esenciálneho lyzínu pomocou inej esenciálnej aminokyseliny: metionínu a troch vitamínov: vitamínu C, niacínu, vitamínu B6.

Inovatívna formula

Yamamoto® Nutrition CarniBLAST® je inovatívna formula, unikátna vo svojom odbore s obsahom troch najobľúbenejších foriem L-karnitínu v jednej tablete.

Acetyl L-karnitín (ALC) je acetylovanou formou L-karnitínu, ktorá má trochu odlišné vlastnosti, a je jednou z najobľúbenejších foriem karnitínu. V priebehu cvičenia sa veľká časť L-karnitínu prevedie na ALC. Propionyl-L-karnitín (PLC) sa získa esterifikáciou karnitínu s kyselinou propiónovou – efektívnejší než acetyl-L-karnitín.

Ubichinol je všeobecne prítomný v eukaryotických bunkách, predovšetkým v mitochondriách, ktoré sú mobilnou elektrárňou.

Balenie: 90 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 90

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 tableta):

  • L-Carnitine (L-Carnitine tartrát a propionyl-L-Carnitine) 660 mg
  • Koenzým Q10 100 mg

Zloženie: Propionyl L-karnitín HCl, L-karnitín tartrát, plnivo: mikrokryštalická celulóza; Koenzým Q10, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader