CarniBLAST®

Yamamoto® Nutrition CarniBLAST® je inovatívna formula, unikátna vo svojom odbore, ktorá vám poskytne tri najobľúbenejšie formy L-karnitínu v jednej tablete.

31,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition CarniBLAST®

CarniBLAST® je výživový doplnok stravy pre osobitné výživové účely s obsahom L-karnitínu tatrát, propionyl-L-karnitínu (PLC), acetyl-L-karnitínu (ALC) a koenzýmu Q10 vo forme ubichinol.

Acetyl L-karnitín (ALC) je acetylovanou formou L-karnitínu, ktorá má trochu odlišné vlastnosti, a je jednou z najobľúbenejších foriem karnitínu. V priebehu cvičenia sa veľká časť L-karnitínu prevedie na ALC.

Propionyl-L-karnitín (PLC) sa získa esterifikáciou karnitínu s kyselinou propiónovou – efektívnejší než acetyl-L-karnitín.

Ubichinol je všeobecne prítomný v eukaryotických bunkách, predovšetkým v mitochondriách, ktoré sú mobilnou elektrárňou.

Yamamoto® Nutrition CarniBLAST® je inovatívna formula, unikátna vo svojom odbore, ktorá vám poskytne tri najobľúbenejšie formy L-karnitínu v jednej tablete.

Balenie: 90 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 90

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 tableta): L-Carnitine (L-Carnitine tartrát a propionyl-L-Carnitine) 1000mg, Koenzým Q10 100mg

Zloženie: propionyl-L-karnitín, L-karnitín tartrát, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; koenzým Q10.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote