Carnitine 1000

L-Karnitín tartrát

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000287

Carnitine 1000 na báze karnitínu pomáha premieňa tukové zásoby na energiu pre životne dôležité orgány. Pozitívne pôsobí na kardiovaskulárny systém, zlepšuje činnosť pečene a znižuje tvorbu kyseliny mliečnej vo svaloch.

16,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Carnitine 1000

Carnitine 1000 je výživový doplnok stravy na báze karnitínu.

Telu prirodzená látka s pozitívnym vplyvom na organizmus. Premieňa tukové zásoby na energiu pre životne dôležité orgány, pozitívne pôsobí na kardiovaskulárny systém, zlepšuje činnosť pečene a znižuje tvorbu kyseliny mliečnej vo svaloch.

Karnitín je zlúčenina zodpovedná za transport mastných kyselín do jednotiek s dlhým reťazcom pri produkcii bunkovej energie: mitochondriami. Mäso a mliečne výrobky sú hlavnými potravinovými zdrojmi karnitínu. Väčšina z nich sa syntetizuje z esenciálneho lyzínu pomocou inej esenciálnej aminokyseliny: metionínu a troch vitamínov: vitamínu C, niacínu, vitamínu B6.

Balenie: 90 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 90

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu denne s vodou, 20-30 minút pred fyzickou aktivitou.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 tableta):

  • L-carnitine tartrate 1000 mg

Zloženie: L-karnitín tartrát, stabilizátor: mikrokryštalická celulóza, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, stearát horčíka

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader