Charge

Ideálny pre vytrvalostné športy

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266002748

Charge je ideálny pre vytrvalostné športy ako je atletika, cyklistika, triatlon, bežecké lyžovanie, atď. Má nízky glykemický index (pomalé vstrebávanie) a zníženú osmolarita (nezaťažuje tráviaci trakt) v porovnaní s glukózou a fruktózou.

20,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Charge

Charge je výživový doplnok stravy pre zdravých dospelých športovcov. Je vhodný po intenzívnom a dlhodobom tréningu, ktorý spôsobuje svalovú únavu a znižuje glykogén vo svaloch. Kľúčovou zložkou je izomaltulóza, uhľohydrát metabolizovaný ľudským telom a zdrojom glukózy a fruktózy.

Izomaltulóza je disacharid vytvorený z glukózy a fruktózy, ktorý je prítomný v prírode, hoci v pomerne nízkych koncentráciách. Nachádza sa v mede a v sirupe z cukrovej trstiny, a jeho výroba sa uskutočňuje pomocou moderných techník enzymatických konverzií, pričom sa vychádza zo sacharózy.

Ideálny pre vytrvalostné športy ako je atletika, cyklistika, triatlon, bežecké lyžovanie, atď. Má nízky glykemický index a zníženú osmolarita v porovnaní s glukózou a fruktózou.

Balenie: 700 g, Počet dávok v jednom balení: 35

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1 odmerku (20g) do 250ml vody a užívajte dvakrát denne po tréningu. Produkt môžete užívať tiež pred a počas fyzickej aktivity.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Nutričné informácie

CITRÓN na 100g 2 odmerky (40g)
Energia 374Kcal / 1589KJ 150Kcal / 636KJ
Tuky 0g 0g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0g 0g
Sacharidy 90g 36g
z toho cukry 90g 36g
Bielkoviny 0g 0g
Soľ 0g 0g
Izomaltulóza (Palatinose™) 38g
Ingrediencie: izomaltulóza * (Palatinose™), kyselina: kyselina citrónová; aróma, činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý, sladidlo: sukralóza, farbivo: riboflavín.

 

* Izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy.

 

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader