CHNOS-MIMETIC®

Efektívny GDA

Ide o jedinečné zloženie, či už pre chudnutie alebo nárast svalovej hmoty, dôležité je, že glukóza a aminokyseliny dorazia do svalovej bunky, a nie do tukového tkaniva.

18,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition CHNOS-MIMETIC®

CHNOS-MIMETIC® je výživový doplnok stravy s obsahom berberínu, kyseliny alfa lipoovej, chrómu pikolinát a rastlinnými extraktmi.

Extrakt Berberis podporuje funkciu pečene a reguluje kardiovaskulárne funkcie, zatiaľ čo extrakt škorice podporuje tráviacu funkciu a hrá antioxidačnú úlohu. Nakoniec chróm pomáha regulovať metabolizmus makroživín.

Berberín je najcennejšie pridaná zložka do CHNOS-MIMETIC®. Bioaktívna zlúčenina odvodená z rôznych extraktov rastlín vrátane Berberis, ktorý upútal pozornosť výskumného tímu Yamamoto® Nutrition.

Chnos-Mimetic - Yamamoto Nutrition

Rozhodne ide o jedinečné zloženie vo svojom odbore, najmä pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie bez kompromisov. Či už pre chudnutie alebo nárast svalovej hmoty, dôležité je, že glukóza (a aminokyseliny) dorazí do svalovej bunky, a nie do tukového tkaniva.

Balenie: 60 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 2 tablety denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 tablety):

  • Extrakt Berberis 600 mg
  • Chróm 200 ug (500% *)
  • Kyselina alfa-lipoová 300 mg
  • Škoricový extrakt 100 mg

* RI = referenčný príjem

Zloženie: Berberis extrakt (Berberis aristata DC, kôra) std. 85% berberín, kyselina alfa-lipoová, škoricový extrakt (Cinnamomum zeylanicum Blume., kôra), plnivo: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, chróm pikolinát.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader