Chromium PICOLINATE

Chróm

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000751

Chróm pikolinát je forma s vysokou biologickou dostupnosťou a je nápomocný pri udržiavaní hladiny cukru v krvi, tým že zlepšuje spôsob akým naše telo využíva inzulín.

Okrem toho zmierňuje pocity hladu.

6,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Chromium PICOLINATE

Chromium PICOLINATE je výživový doplnok stravy s obsahom pikolinát chrómu. Rovnako ako ostatné minerály, ako je vápnik, tak aj chróm je základná minerálna látka, ktorú získate len z potravín, ktoré jete alebo doplnkov, ktoré užívate.

Chróm pikolinát je forma s vysokou biologickou dostupnosťou a je nápomocný pri udržiavaní hladiny cukru v krvi, tým že zlepšuje spôsob akým naše telo využíva inzulín. Okrem toho zmierňuje pocity hladu.

Balenie: 100 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 100

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 tableta):

  • Chróm 200 ug (500%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: pikolinát chrómu, stabilizátor: mikrokryštalická celulóza, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, stearan horčíka

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader