Citrulline MALATE

Neesenciálna aminokyselina

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000591

Citrulline MALATE na báze citrulín malátu pomáha zvyšovať svalovú a aeróbnu vytrvalosť. Má detoxikačný účinok a znižuje bolestivosť po intenzívnom cvičení.

17,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Citrulline MALATE

Citrulline MALATE je doplnok výživy na báze citrulín malátu, ktorý pomáha zvyšovať svalovú a aeróbnu vytrvalosť. Okrem toho zlepšuje fungovanie kardiovaskulárneho systému a spôsobuje, že živiny sa transportujú do buniek oveľa rýchlejšie. Okrem toho v ľudskom tele pozitívne ovplyvňuje rovnováhu a kyseliny v ňom Má detoxikačný účinok, znižuje bolestivosť po intenzívnom cvičení a dodáva energiu v následných vyčerpávajúcich cvičeniach.

Citrulín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v melóne (Citrullus lanatus), zatiaľ čo kyselina jablčná sa nachádza v ovocí, ako sú jablká a rebarbora. Obe tieto zložky hrajú mimoriadne dôležitú úlohu v metabolických cykloch, a preto je ich suplementácia medzi profesionálnymi športovcami a kulturistami, ktorí musia robiť maximum opakovaní, veľmi obľúbená! Vďaka účinku zvýšeného množstva oxidu dusnatého produkovaného v tele vám umožní zvýšiť prietok krvi vo svaloch, čo spôsobuje neobvyklý pocit pumpy.

Balenie: 90 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 3 tablety denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom asi 20 minút pred tréningom. V netréningové dni môžete užívať kedykoľvek počas dňa.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 tablety):

  • Citrulline Malate 3000 mg

Zloženie: citrulín malát, stabilizátor: mikrokryštalická celulóza, činidlá proti spekaniu: stearát horčíka, oxid kremičitý

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader