CLA PRO Clarinol® Quality

Konjugovaná kyselina linolová

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000768

CLA PRO Clarinol® je prirodzený zdroj konjugovanej kyseliny linolovej. Zabraňuje spätnému ukladaniu tuku (jo-jo efekt) a odbúrava ho bez toho, aby dochádzalo k úbytku svalovej hmoty.

27,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition CLA PRO Clarinol® Quality

CLA PRO Clarinol® je výživový doplnok stravy s obsahom konjugovanej kyseliny linolovej v kvalite CLARINOL™ – prírodné CLA z oleja rastliny Carthamus tinctorius, tiež označovanej ako „turecký šafran“.

Zabraňuje spätnému ukladaniu tuku (jo-jo efekt) a odbúrava ho bez toho, aby dochádzalo k úbytku svalovej hmoty. Priaznivo ovplyvňuje zvýšenie rýchlosti metabolizmu a tlmí jeho pokles, hlavne v noci. Ide o prirodzený zdroj konjugovanej kyseliny linolovej, ktorý pomáha znižovať telesný tuk a zväčšuje svalovú hmotu.

Pri použití osvedčenej technológie a pod prísnymi štandardami kvality a bezpečnosti, vrátane ISO, GMP a HACCP, je CLARINOL™ CLA veľmi konzistentná mastná kyselina v tej najvyššej možnej kvalite.

Balenie: 120 gélových kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 40

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 3 kapsuly denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 gélové kapsule):

  • Konjugovaná linolová kyselina – CLARINOL™ 2400 mg

Zloženie: konjugovaná kyselina linolová (CLARINOL™), kapsle (želatína), zvlhčovadlo: glycerol, ultračistá voda, antioxidant: extrakt bohatý na tokoferoly

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader