Coenzyme Q10

Silný antioxidant

Yamamoto Nutrition
> > SKU: 4926266003714

Koenzým Q10 je silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi a má zásadný význam pre zdravý kardiovaskulárny systém.

34,90

O produkte

Yamamoto® Nutrition Coenzyme Q10

Coenzyme Q10 je výživový doplnok stravy s obsahom Koenzýmu Q10 – silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi a má zásadný význam pre zdravý kardiovaskulárny systém. Tiež nazývaný ako Ubichinol je všeobecne prítomný v eukaryotických bunkách, predovšetkým v mitochondriách, ktoré sú mobilnou elektrárňou pre naše telo.

Balenie: 60 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 60

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Koenzým Q10 200 mg

Zloženie: Koenzým Q10, kapsula (povlaková látka: hydroxypropylmetylcelulóza), plnidlo: celulóza; činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

preloader