Coletix®

Zdravý cholesterol

Yamamoto Research
> SKU: 4926266001444

Coletix® s obsahom červenej fermentovanej ryže môže pomôcť znížiť niekoľko rizikových faktorov metabolického syndrómu, vrátane vysokej hladiny cholesterolu, krvného tlaku a cukru v krvi, ako aj nadmernej telesnej hmotnosti.

10,99

O produkte

Yamamoto® Research Coletix®

Coletix® je výživový doplnok stravy na báze červenej fermentovanej ryže (Monascus purpureus), gama oryzanolu a koenzýmu Q10.

Červená fermentovaná ryža je druh ryže, ktorá sa vyrába pomocou špecifického druhu plesne. V tradičnej čínskej medicíne sa používa po stáročia pre svoje silné vlastnosti podporujúce zdravie. Obsahuje zlúčeninu monakolín K – rovnakú účinnú látku, aká sa nachádza v liekoch na predpis, znižujúcich hladinu cholesterolu. Vysoký cholesterol – jeden z hlavných rizikových faktorov srdcových chorôb – môže spôsobiť zúženie a stuhnutie tepien, čo vedie k zvýšenému riziku infarktu a mozgovej príhody. Červená fermentovaná ryža môže pomôcť znížiť niekoľko rizikových faktorov metabolického syndrómu, vrátane vysokej hladiny cholesterolu, krvného tlaku a cukru v krvi, ako aj nadmernej telesnej hmotnosti.

Koenzým Q10 je antioxidačná látka nachádzajúca sa aj v ľudskom tkanive, a podieľa sa na procese prenosu elektrónov bunky. Gama oryzanol je lipofilný extrakt z ryžových otrúb s obsahom kyseliny trans-ferulovej, ktorá vykazuje antioxidačné, lipotropné a anabolické účinky. Stimuluje uvoľňovanie endorfínov a podporuje rast buniek.

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu raz denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • Červená fermentovaná ryža 200 mg z toho monacolin K 10 mg
  • Gamma oryzanol (12% rastlinných sterolov) 60 mg
  • Koenzým Q10 10 mg

Zloženie: červená fermentovaná ryža (Monascus purpureus) z toho 5% Monakolin K, gama oryzanol (12% rastlinných sterolov), koenzým Q10, plnivo: celulóza, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako 5 rokov. Ak máte akékoľvek kardiovaskulárne problémy, poraďte sa s lekárom pred použitím. Nepoužívať v prípade tehotných a dojčiacich žien, a v prípade liečby liekom znižujúcim hladinu lipidov. Pacienti užívajúci lieky znižujúce hladinu cholesterolu by mali konzumovať tento produkt len pod lekárskym dohľadom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader