Collagene Idrolizzato

Kolagén, ktorý očarí

Yamamoto Research
> SKU: 4926266002823
(1 recenzia zákazníka)

Zmes štyroch kolagénových peptidov VERISOL® a kyseliny hyalurónovej. Výrazne zvyšuje produkciu kolagénu, čím sa obnoví strata v dôsledku procesu starnutia a vonkajších faktorov.

34,99

O produkte

Yamamoto® Research Collagene Idrolizzato

Collagene Idrolizzato je výživový doplnok stravy s obsahom zmesi štyroch kolagénových peptidov VERISOL® a kyseliny hyalurónovej.

Všetci hľadáme elixír “večnej mladosti” a vždy máme túžbu vyzerať atraktívne a mladistvo. Časové zmeny a zmeny v našom endokrinno-metabolickom systéme sa však menia, pretože štruktúra našej kože podlieha zmenám súvisiacim so starnutím, ako aj vplyvom vonkajšieho prostredia. Ako starneme, syntéza kolagénu v tele je redukovaná, takže vlasy a nechty sa začínajú stenčovať, kĺby a chrupavky sa zhoršujú, ale ako “najviac viditeľné” následky sú na koži a tkanivách.

Kolagén je hlavným proteínom spojivového tkaniva (80%), tkaniva, ktoré tvorí našu pokožku, svaly, vlasy, nechty a chrupavku. “Iba” 40% kolagénu je obsiahnutých v koži, kde umožňuje jej elasticitu. Keď koncentrácia kolagénu klesá, koža postupne stráca pružnosť a tón, pretože tkanivo sa uvoľňuje a spôsobuje “prepadnutie” spôsobujúce tvorbou vrások. Koža sa stáva omnoho menej hydratovanou, menej žiarivou a ochabnutou – preto udržanie určitej úrovne kolagénu v našom organizme je mimoriadne dôležité pre zdravie, ale aj z čisto estetického hľadiská.

Collagene Idrolizzato - Yamamoto Research

VERISOL® je hydrolyzát na báze bioaktívneho kolagénu typu 1, s veľmi vysokou biologickou dostupnosťou, ktorý je schopný stimulovať biosyntézu nového kolagénu a zvýšiť percento elastínu v koži. Výsledkom je výrazné zvýšenie produkcie kolagénu v dermis v extracelulárnej matrici, čím sa obnoví strata v dôsledku procesu starnutia a vonkajších faktorov.

Balenie: 30 vrecúšok po 5 g, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1 vrecko (5 g) do 180 ml vody a dobre premiešajte. Užívajte 1 vrecúško denne.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 vrecúško):

  • Hydrolyzovaný kolagén (Verisol®) 2500 mg
  • Vitamín C 300 mg (375% RI *)
  • Hyaluronát sodný 100 mg (z toho kyselina hyalurónová 87 mg)

* RI = Referenčný príjem

Verisol® je ochranná známka spoločnosti Gelita AG.

Zloženie: hydrolyzovaný kolagén (Verisol®), rezistentný dextrín, kyselina L-askorbová (vitamín C), objemové činidlo: sorbitol; hyaluronát sodný, príchute, kyselina: kyselina jablčná; činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý; sladidlo: sukralóza.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Review (1)

5.0
1
0
0
0
0
  1. Anonymný

    Je super, aj chutí. Musíte to dlhšie úžívať, ale vysledok sa dostaví. Odporúčam

preloader