Cormadex®

Dobrý cholesterol

Yamamoto Research
> SKU: 4926266001512

Cormadex® s obsahom bergamotu obsahuje vysoké množstvo antioxidantov a môže pomôcť znížiť hladinu „zlého“ cholesterolu zvýšením hladiny „dobrého“ cholesterolu.

21,99

O produkte

Yamamoto® Research Cormadex®

Cormadex® je výživový doplnok stravy s obsahom Koenzýmu Q10 a extraktom z Bergamotu.

Citrónovník bergamotový, alebo bergamotka, je druh citrusového plodu a má nespočetné množstvo vlastností prínosných pre organizmus a využíva sa najrôznejšími spôsobmi. Absolútna novinka v oblasti prírodnej liečby nášho kardiovaskulárneho a metabolického systému. Šťava bergamotky je horká kvôli obsahu naringínu (ktorý sa nachádza aj v grepe) a využíva sa vďaka polyfenolom, ktoré znižujú hladinu cholesterolu. Účinný mechanizmus sa pripisuje dvom flavonoidom, konkrétne brutieridínu a melitidínu, ktoré majú podobnú funkciu ako statíny.

Bergamot esencia obsahuje vysoké množstvo antioxidantov a môže pomôcť znížiť hladinu „zlého“ cholesterolu zvýšením hladiny „dobrého“ cholesterolu.

Cormadex - Yamamoto Nutrition

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu raz denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • Bergamot extrakt 500 mg (z toho polyfenoly 125 mg)
  • Koenzým Q10 100 mg

Zloženie: šťava z bergamotu (Citrus bergamia Risso & Poit) z ovocia – z toho 25% polyfenoly, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, koenzým Q10, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader